x-kom hosting

!!!!POMOZCIE URATOWAC MOJE MALENSTWO!!!!

kkuba
utworzono
utworzono

Problem jest następujący: od pewnego czasu gdy komp chodzi załóżmy 3-4 godzinki nagle ni z gruszki ni z pietruszki sie wyłącza. I nie idzie go odpalić przez najbliższe kilka godzin. Po tym czasie, gdy "ochłonie", działa dalej przez następne 3-4 godz i tak w kółko. Sam wymieniałem już wadliwy kondensator ( był wyraźnie wypukły ) ale nic się nie zmieniło. Przeczyszczona została również CAŁA płyta główna i też bez poprawy. Sformatowałem dysk, przeinstalowałem winde, zmieniałem zasilacze, sprawdzałem grafike a gościu w serwisie powiedział że może go tylko zbadać lub sprzedać nową płyte... Czy to może być wina płyty głównej, procka czy czegoś innego? Czy to oznacza ze nadciąga kres żywotności mojego Maleństwa???????? Proszę o pomoc

procesor AMD Athlon XP 1700+

pamięć 256 MB DDR 266MHz

grafika Geforce fx 5200 128 MB

płyta K7S5A

Gość
komentarz
komentarz

Zmieniałeś lub zdejmowałeś wentylator na procesorze?

GoBi
komentarz
komentarz

On pewnie Ci sie grzeje.. sprawdz temp.

kkuba
komentarz
komentarz

wentylatora nie zmienialem, nic z nim nie robilem. w sumie nie wpadlem na to ze moze sie przegrzewac;

olej3232
komentarz
komentarz

Zainstaluj program everest i napisz jakie masz temperatury po dłuższym czasie użytkowania!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.