x-kom hosting

Co z tymi kablami?

Arezix
utworzono
utworzono

Mam płytę Msi p35 neo2 fir i zasilacz CHIEFTEC GPS-400AA-101A 400W i podłączyłem juz 24pin ale mam problem bo jest jeszcze wtyka na chyba zasilanie procka gdzie jest miejsce 2x4 piny a w zasilaczu widzę tylko 3x2piny ten nie pasuje nawet, kolor wtyczki czarny i napis "P13" i 2x2 piny kolor biały i"P2" ten pasuje tylko zostają jeszcze 4 piny w płycie wolne. Czy tak powinno być?

Gość
komentarz
komentarz

Masz podłączyc 24pin i 4pin (no bo nie ma 8pin w tym zasilaczu). Będzie działac.

Arezix
komentarz
komentarz

To po co jest miejsce na 8? :D

pm666
komentarz
komentarz

Zasilanie procka(chodzi Ci o wentylator myślę) można podpiąć pod płyte główna.

mis456
komentarz
komentarz
To po co jest miejsce na 8? biggrin.gif

TO jest miejsce na zasilanie procesora. Też musi być podłączony tam kabel.

Arezix
komentarz
komentarz
TO jest miejsce na zasilanie procesora. Też musi być podłączony tam kabel.

Właśnie mi o to chodziło. Sory ale nie za bardzo wiem jak foty dawać, spróbuje jako załącznik.

Fota.JPG

post-26144-1233251102_thumb.jpg

mis456
komentarz
komentarz

Bez tego chyba komp nie wstanie (w sensie procesor). Musi tam być wtyczka

Arezix
komentarz
komentarz

Właśnie wiem tylko co tam włożyć? ;p od zasilacza jest te 24pin molexy i wydaje mi się że ten biały ale zobacz (sry zdj trochę nie wyraźne). A i jeszcze pytanie czy jak już to podłącze to komp ruszy, pierwszy raz kompa składam i brakuje jeszcze grafiki i dysku ale czy da radę go odpalić? Wiem ze nic nie zrobię ale siostra nie wierzy że to działa ;p

Foto.JPG

post-26144-1233257567_thumb.jpg

mis456
komentarz
komentarz

Wsadź ten biały w pierwsze 4 piny od dołu.

Arezix
komentarz
komentarz

Sprawdziłem, nie wiem czy o te ci chodzi ale pasuje tylko tu:

Fota.JPG

post-26144-1233259330_thumb.jpg

mis456
komentarz
komentarz

To tam wsadź

Arezix
komentarz
komentarz

Ok wsadziłem, to jak będzie można go opalić tylko po to żeby zobaczyć czy ruszy czy lepiej poczekać na grafe i dysk?

@EDIT

Nadal nikt nie odpowie? Czekam i czekam...

pm666
komentarz
komentarz

Myślę, że można. Ja nie raz wlaczylem kompa z wyjeta grafika, zobaczyc czy wszystko ok z reszta.

Arezix
komentarz
komentarz

Ok zobaczymy co z tego wyjdzie ;p

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.