x-kom hosting

Silverpower czy Topower

BlackRaven
komentarz
komentarz

Spokojnie oba zasilacze dadzą radę. Topower ma nieco mocniejsza linię 12V, ale ten od BQ też wystarczy.

Gość
komentarz
komentarz

Topower jest bardzo cichy(składałem na nim zestaw), ma odpinane kable i jego wym wybrał.

mis456
komentarz
komentarz

Silver Power jest zasilaczem bardzo cichym, stabilnym i ja bym jego wybrał.

pm666
komentarz
komentarz

mhm i co teraz? wiem , ze topower ma lepsze natężenie przy napięciu 20 A i jest tańszy(linia 12V+) ! Ale znowu silverpower ma wydajność 80+ i sam już niewiem. Może jeszcze gdyby ktoś się wypowiedział dodatkowo ? Ale czyn ten topower pociągnie 9800 GT

A wymiary są standardowe ?

Gość
komentarz
komentarz

Topower też ma sprawność powyżej 80%.

Ale czyn ten topower pociągnie 9800 GT

Tak.

A wymiary są standardowe ?

ATX

Gość
komentarz
komentarz

Ja na twoim miejscu brał bym zasilacz Silver Power (cichy, mocny) :)

pm666
komentarz
komentarz

Wezmę chyba topowera. Cena mnie strasznie kusi ;) a osiągi są troszeczke lepsze w topowerze ;) a jeszcze jakie filtry ma ten topower bo nie sa napisane? i ma gwarancje 3 latka ^^ponadto odpinane kable.

mis456
komentarz
komentarz
Wezmę chyba topowera. Cena mnie strasznie kusi wink.gif a osiągi są troszeczke lepsze w topowerze wink.gif a jeszcze jakie filtry ma ten topower bo nie sa napisane? i ma gwarancje 3 latka ^^ponadto odpinane kable.

Niepodważalna zaletą SP jest wykonanie- zasilacz ma zaledwie pół roku, jest znacznie młodszy od topowera, co może (nie musi) wpłynąć na jakość wykonania. Poza tym SP jest bardzo cichy i jest 2:1 dla niego :)

pm666
komentarz
komentarz

Topower Silverpower

cena 185 210

nateż. na lini12V 20 A 17 A

Topower ma odpinane kable, i 3 lata gwarancji(silverpower też) wszystko wzkazuje na nigo. Nie jestem maniakiem ciszy. Bd go miał do listopada, a potem zmieniam kompa potem czeka go praca u mojego taty w firmie gdzie stawiam na stabilnoś ! Więc chyba wszystko OK. Nie ma na niego złego słowa. Macie jakiś naprawde dobry powód, żebym go nie brał to go nie wezmę .

mis456
komentarz
komentarz

SP ma o 50W więcej na +12V ;)

I jest cichszy raczej

pm666
komentarz
komentarz

Tak jak wcześcnej mówiłem ten zasilacz bedzie mi potrzebny do pociągnięcia max. 9800 GT, ale to i tak dużo bo nie mam kasy i najprawdopodobniej bd miał 4670hd lub 9600 GSO/GT. Dla mojego taty nie liczy się karta graficzna więc do listopada wytrzymam z takim zasilacze. Dalej niewiem czemu miałbym wybrać droższego SP nawet jeśli jest troche cichszy. TP ma więcej 3 A więcej natężania na lini 12V +

Gość
komentarz
komentarz
Dalej niewiem czemu miałbym wybrać droższego SP nawet jeśli jest troche cichszy.

Ja też nie wiem, bierz Topower.

mis456
komentarz
komentarz

Jeśli cię cisza nie przekona to bierz tańszego.

pm666
komentarz
komentarz

Dobra, wiem na czym bedzie chodzić ten zasilacz. Na 9600 GT msi lub 9600 GT evega ok. 100wat zuzycia energi. To topower czy silverpower ? Mam nadzieje, że bedzie ten zasialcz 5 lat chodził, która firma pewniejsza.

mis456
komentarz
komentarz

Napisze jeszcze raz, brałbym silver power

pm666
komentarz
komentarz

Jak bd miał kasę to wezme tego SP, a jak nie to topowera. Tragedii nie zrobie jak go wezme TP.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.