x-kom hosting

Jaka grafika do tego zestawu?

umca
utworzono
utworzono

Witam!

Posiadam następujący konfig i potrzebję wymienić kartę graficzną. Co polecacie ?

AMD Athlon 64 X2 5000+ AM2 BOX

ASUS M3N78

GoodRam DDR2 2x1GB 800 CL5

Zasilacz 370W PC&Cooling

Czy Zotac 8400GS 256MB wystarczy ? A może coś innego ?

Maks budżet to 300zł - nie potrzebuję fajerwerków.

Sprzet nie będzie krecony.

dgru
komentarz
komentarz
Witam!

Posiadam następujący konfig i potrzebję wymienić kartę graficzną. Co polecacie ?

AMD Athlon 64 X2 5000+ AM2

ASUS M3N78

GoodRam DDR2 2x1GB 800 CL5

Zasilacz 370W PC&Cooling

Czy Zotac 8400GS 256MB wystarczy ? A może coś innego ?

kartę którą podałeś trudno nawet nazwać kartą graficzną ;) Ile masz kasy? Możesz wziąć np GF8600GTS, GF9600GT (ale wtedy mocne kręcenie procesora aby karta się nie nudziła), HD4650, HD4670 (również by trzeba podkręcić proca).

umca
komentarz
komentarz

Budżet zedytowany.

Z kręceniem procka to poważny problem. Bo to nie mój komputer wiec poprosze o jakąś propozycję tak w sam raz ;)

"kartę którą podałeś trudno nawet nazwać kartą graficzną" - omg aż tak !? Taką mi w sklepie polecili.

Będę kupował zapewne z agito.pl tak jak poprzednie części.

dgru
komentarz
komentarz

Za 320 pln na esc.pl jest np. Gigabyte Radeon HD4670 512MB DDR3 /128bit/ , a za 349 + przesyłka kupisz już porządne GF9600GT 512/256 na allegro.

dgru
komentarz
komentarz
Zapomniałem dodać, że musi to być Geforce

Dlaczego??

Co do tych co podałeś to nie ma sensu kupować GF9500GT z 1GB - w ogóle tego nie wykorzystasz (jeszcze DDR2). Dołóż te 20 zeta do Radka co podałem lub podobnego, a najlepiej GF9600GT -wiem, że to 50 więcej ale wzrost wydajności naprawdę spory!

umca
komentarz
komentarz
Dlaczego??

Bo osoba dla której to jest komputer miała RadkaX800GTO który w ciągu roku popsuł się 3 razu 9 w tym była jedna wymiana całkowita).

Na słowo radeon rzuca różnymi przedmiotami. Nie ma sposobu przekonania - próbowałem :)

Wracając do głównego tematu to ten 9600GT ciekawa propozycja tylko te 50zł... Muszę podumać ;)

dgru
komentarz
komentarz

No to jeżeli 9500GT to np. na bitcomputer.pl jest Gigabyte PCI-E GeForce 9500GT 512MB DDR3 128bit GV-N95TD3-512H za 275 pln. Jest lepsze od tych co podałeś bo ma DDR3 i jest tańsze :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.