x-kom hosting

Problem gf 8800gt

pitrek93
utworzono
utworzono

Witam mam problem... jeszcze wczoraj wszystko działało... zainstalowałem sobie program żebym mógł widzieć na PSP to co się dzieje na monitorze (razem z tym programem zainstalowały się jakieś sterowniki)... obraz był wyświetlany i na monitorze i na PSP... ale jak dzisiaj włączałem komputer (widziałem płytę główną i ładowanie systemu) obraz znikał... monitor był właczony ale nic na nim nie było widać... pomyślałem że to może być wina tego programu... podłączyłem PSP do komputera i włączyłem ten program z PSP... na ekranie PSP pojawił się mój pulpit... ale dalej na monitorze nic nie miałem...po paru próbach zmiany ustawień uruchomiłem przywracanie systemu z wczoraj z przed instalacji tego programu... ale nic to nie dało dalej nic nie widać na monitorze jest dźwięk ładownia systemu ale nic nie widać... czy mogły mi sie uszkodzić sterowniki od karty graficznej albo czy mogły zostać zamienione tymi z tego programu? jeśli tak to jak to naprawić? do biosu da sie wejść bo do tego momentu wszystko widać? porszę o instrukcje.

pm666
komentarz
komentarz

Może format? Niewiem pierwszy raz coś takiego widze. Może poczekaj , aż inni się wypowiedzą , bo chyba trzeba odinstalowac tamten program/sterowniki ;)

pitrek93
komentarz
komentarz

Tylko jak o zrobić skoro nic nie widzę??

Daniel W.
komentarz
komentarz

Przed załadowaniem systemu wybierz f8,potem tryb VGA. Tam postaraj sie odinstalowac ten program,sterowniki,zainstalowac je ponownie

pozdrawiam

Daniel W.

Gość
komentarz
komentarz

namieszałeś trochę w ustawieniach...

pewnie jak robiłeś 2 pulpity(2 ekrany) to główny ustawiłeś na psp i dlatego tak jest, zrób tak jak pisze Daniel W.

pitrek93
komentarz
komentarz

Już wszystko działa... w trybie awaryjnym zobaczyłem że błąd był w bluetooth, ale przywróciłem system z przed 4 dni.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.