x-kom hosting

pendrive zawirusowany

Noleen
utworzono
utworzono

Prosze o pomoc. Jak odzyskać dane z zawirusowanego pendrive. Za pierszym razem po wlozeniu pendrive pojawil sie alarm, że znaleziono wirusa. Dałam polecenie, żeby przenieść go do kwarantanny. Teraz za kazdym razem po wlozeniu pendrive pojawia sie okienko z informacja, że nie ma dostępu. Mam tam ważne dane ! proszę o radę.

.virus
komentarz
komentarz

Spróbuj poddać pendrive'a skanowaniu. Nie usunie to danych, a usunie wirusa. Jeśli to nie usunie wirusa to pozostał tylko format pendrive'a.

Noleen
komentarz
komentarz

Skanowanie nie wykryło żadnego zainfekowanego pliku ale dostepu do pendriva nadal nie ma. Szkoda mi formatować, bo strace wszystkie dane, ale jak nie ma innego wyjscia...

Troche to dziwne- nie wykryto żadnego wirusa a dostepu do danych nie ma <_<

Może mój program antywirusowy nie jest wystarczająco dobry - avast Home Version

Gość
komentarz
komentarz

może tak może nie...

możesz iść do znajomego sprawdzić, jak odpali się normalnie, to przeżuć ważne pliki i format

KuKu
komentarz
komentarz

Avast mojego pendraiva też nie chce otworzyć to daje mu zawsze eksploruj. I się otwiera

Noleen
komentarz
komentarz

Spróbuję jak tylko wylecze innego wirusa (grypy) :zimno2:

pozdr

Dzięki KuKu ! :D

Wszystkie pliki odzyskane!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.