x-kom hosting

Pytanie odnośnie kolejnego dysku

kasha
utworzono
utworzono

po pierwsze chciałbym się przywitać, bo jestem tu nowy.

oto moja sytuacja:

miałem starego kompa, dysk 250gb, wszystko ok, wczoraj kupiłem kolejnego kompa, w którym mialem dysk 500gb lecz bez systemu, dolozylem dysk 250 ze starego do nowego, bo ma windowsa. Cały czas teraz używam tego dysku, i tu moje pytanie. czy da się tak zrobić, żebym mógł korzystać z dysku 500gb(tego bez systemu) na zasadzie pendrive( tylko przechowywanie danych, zadnego systemu, bo aktualnie nie mam płytki z windowsem)?

dodam , że w zarządzaniu dysk jest z ikonką blokady(zakaz wjazdu^^) i jest nie przydzielony, ale nie mozna utworzyć partycji.

Gość
komentarz
komentarz

Pen drive to raczej złe określenie :D Odpowiedź brzmi: Oczywiście ;)

Nawet to będzie lepsze rozwiązanie ;) Ponieważ jak padnie Ci partycja na której masz Winde (Ona jest najbardziej narażona), to najważniejsze dane zostaną Ci na tym 0.5TB ;)

Tam zawsze możesz sobie 'doinstalować' winde i będzie wszystko śmigało :P Pozdrawiam, bulit'

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.