x-kom hosting

Radeon HD2400PRO AGP firmy GeCube

Maxthon
utworzono
utworzono

Witam.

Mam problem z wyżej wymienioną kartą graficzna. problem wygląda tak że kiedy instaluje jakiekolwiek sterowniki (czy te co były przy karcie czy Omega driver) to rozdzielczość ekranu schodzi mi do 800x600 i ustawia mi 4 bity kolorów i nie mam możliwości zmienienia tych parametrów. Przed formatem miałem jeszcze taki problem że monitor przechodzil bez powodu w stan czuwania i nie można go było z powrotem włączyć. Był bym wdzięczny za rady jak uporać sobie z tymi problemami.

Mag Magik
komentarz
komentarz

może sprawdź na początku kabel od monitora, czy czasem nie wystarczy go lekko ruszyć, by było okay, albo najlepiej na innym sprawdzić.. lub też nie masz przypadkiem podpiętego jakiegoś telewizora pod TV-OUT?

Jeśli to nie o to chodzi, to sprawdź poprawność podpięcia zasilania do karty graficznej, następnie wyczyść system z poprzednich driver'ów programem "driver cleaner" lub "driver sweeper" do pobrania STĄD następnie zrestartuj komputer i zainstaluj ostatnie dostępny sterowniki. Dezinstalację można wykonać w trybie awaryjnym, będzie lepiej. Zaktualizuj system do SP3, sprawdź w biosie ustawienia karty graficznej.

Maxthon
komentarz
komentarz

A w jakim dziale szukać tych opcji z karty graficznej ?? bo jak na razie to instalcja tych najnowszych serów nic nie dała.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.