x-kom hosting

Czy karta zespsuta? Gf4Ti 4200

juziotrompka
utworzono
utworzono

Mam taki dziwny problem i nie wiem jak to ewentualnie naprawic. Poczytaj:

Kupilem sobie Geforce 4Ti 4200... mialem gf2. W Countera gralem i mialem srednio 30 fps'ów w akcji. Wlozylem Gf4ti... i jest podobnie, choc wyczuwalna poprawa. Mam kumpla ktory ma prawie identyczne czesci w komputerze a nawet gorsze!!!!. ponizej zobaczcie:

Moj komp:

xp 1700

512 ddr 2100

Gf4ti 4200 128mb

plyta gigabyte, jakis tam model

dysk 10gb

Kumpel:

xp 1700

256ddr

Gf4 MX440!!!!

plyta nie wiem moze ECS lub Soltek

dysk 60gb

I teraz najciekawsze...

Jak u niego odpalilem CS'a to kur... myslalem ze padne!! On ma non stop 60fps!!! W czasie akcji i nawet jak wchodzi przez granaty dymne fps'y nie spadaja ponizej 50fps!!!! Na rozdzielce powiedzmy 800 na 600 32bit. Plynnie chodzi jak cholera!! To jest nie mozliwe!!

Jak ktos wie i ma jakis pomysl bo ja juz nie mam sil. Probowalem chyba wszystkiego naprawde.

Nie wiem, plyta spieprzona??

Za wolny twardy??

stery zle do plyty glownej? choc mam z ich stronki na podstawie Everesta..

Pomocy!!!

dem
komentarz
komentarz

Wiesz co pamiętam że tak się działo jesli na gf miałeś ustawione w cs żeby chodził na d3d przestaw na openGL i zobacz a i podaj jeszcze wersje sterownika obrazu.

Nocturn
komentarz
komentarz

Ja bawiłem się w optymalizacje starszych PC'tów do CS'a, aczkolwiek na tym powinien latać

1. Reinstalowałeś system

2. Ściągnąłeś najnowsze sterowniki do grafiki

3. Wyłącz synchronizację pionową, jak nie wiesz jak napisz do mnie na gg pomogę, to na pewno da ci kopa z fps'ami.

juziotrompka
komentarz
komentarz

Jest Open GL. u kumpla tez

Stery to: 93.71.

No wlasnie teraz wylaczylem ta synchro.... i jest w sumie gorzej niz bylo. Powaznie. A chce sobie pograc na 640.480 16bit!! kurrrrrr.... plakac sie chce. Ja mowie ze cos spieprzone jest. jeszcze nie sciagnalem nowych sterow ale nie wiem czy to cos da... A powiedz/cie czy twardy moze nie za wolny?? hmm.. na tej rozdzielce ten cs'a powinien tak smigac ze monitor nie nadarzy!!

Nocturn
komentarz
komentarz

Dysk raczej nie ma nic do tego. Wejdź w Cs'a i wpisz fps_max 100

i powiedz jak to wygląda teraz, tylko nie włączaj na razie synchro

juziotrompka
komentarz
komentarz

nie musze wchodzic do cs'a. Mam cały czas na 100 fps. Powiem Ci gram juz dlugo dosc ale nie jakos pro.. 7 lat temu chodzilem do kafejki sobie pograc. duron 800 gf2 i chodzilo tak jak u mnie, a moze nie tak ale przynajmniej porownywalnie!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.