x-kom hosting

geforce 4 mx 440 agp8x na Sapphire Radeon 9600 XT 128MB

rammzes
utworzono
utworzono

Mam geforce 4 mx 440 agp8x a mogę kupic kartę Sapphire Radeon 9600 XT 128MB za kilkanaście zł sprawną. czy odczuje różnicę? pytam bo się nie znam a nie chcę kupic czegos co byc może jest gorsze od mojej aktualnej karty. Proszę o szybką podpowiedź. mam Procesor Celeron 2200 mhz, płyta główna ASrock 266(A)

Gość
komentarz
komentarz

Różnicę na pewno odczujesz bo ta co chcesz kupić ma przynajmniej pixel shadery także więcej gier Ci pójdzie :D Opłaca się brać, nawet pod tego słabego procka :P

PS: Wymiana sprzętu by się przydała, nie?? :P

rammzes
komentarz
komentarz

Przydałaby się ale to komputer dla mojego 5 letniego syna. I ewentualnie żeby jakiś film obejrzeć. Także nie mam specjalnych wymagań co do niego. Ja osobiście korzystam z laptopa. a nie ma takiej możliwości żeby coś nie pasowało, wtyki ??? czy wystarczy tylko wyjąć starą włożyć nową i zgrac sterowniki ????

damib
komentarz
komentarz
Przydałaby się ale to komputer dla mojego 5 letniego syna. I ewentualnie żeby jakiś film obejrzeć. Także nie mam specjalnych wymagań co do niego. Ja osobiście korzystam z laptopa. a nie ma takiej możliwości żeby coś nie pasowało, wtyki ??? czy wystarczy tylko wyjąć starą włożyć nową i zgrac sterowniki ????

Wszystko będzie pasować obie karty są na AGP więc nie ma możliwości żeby coś było nie tak ;) najpierw musisz odinstalować tego geforca potem zamienić karty i zainstalować radeona :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.