x-kom hosting

65nm (e2180) max temp

tomekk600
utworzono
utworzono

Czy jest mozliwosc ustawienia napiecia miedzy 1,6 a 1,8 bo opcje w biosie mam tylko takie ......1,52 ,54 ,56 ,58 1,60 1,80 2,00. Oraz jaka jest maksymalna temp jaka moge ustawic DO TESTÓW zeby biedaczek sie nie spalił. chciałem zobaczyc jakie max OC osiagne chociaz i ta pewnie zostane przy tym co teraz

Gość
komentarz
komentarz

Jeżeli bios na to nie pozwala to nie da rady.

Temperatura? Nie radzę przekraczać 85*

tomekk600
komentarz
komentarz
Jeżeli bios na to nie pozwala to nie da rady.

Temperatura? Nie radzę przekraczać 85*

sory poprawka jak zwieksze na nb to wszystkie sa dostepne:) dobrze to jak 85* to jak myślisz na jakim vcore bedzie taka.

Gość
komentarz
komentarz

zalezy jaki masz chłodzenie/temperature w pokoju/jak ciepłą sztuke procesora

Ja przy 1,75v na e2160 miałem 56* w idle

gruby1e1993
komentarz
komentarz

Z reguły procesory wykonane w technologii 65nm rozgrzewają się do 68*C i więcej nie powinny przekraczać :D

tomekk600
komentarz
komentarz
zalezy jaki masz chłodzenie/temperature w pokoju/jak ciepłą sztuke procesora

Ja przy 1,75v na e2160 miałem 56* w idle

To moge ustawic na tyle?? Zauwazyłem ze nawet w idle jak właczam przegladarke czy jakis program to i tak sa skoki tempratury duze. uruchamiałes Winde na takim ustawieniu??

ja mam w idle 28* w stresie (orthos godzina) 61* a skoki przy kozystaniu z kompa bez zbytniego obciazania to dochodza tak do 43. wiec jak ustaie na tyle co ty to sie boje ze go poprostu spale. A chłodzenie mam takie jak w sygnaturce

tomekk600
komentarz
komentarz
Tak, wynik: http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=437329 . Wiecej nie da rady, fsb wall.

pozazdrościć sztuki :P mój jedyne 3,2 wyciaga na 1,55 w porównaniu z twoim to jak 3,0

no ale wkoncu za nówke dałem 130zł w październiku to narzekac nie moge :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.