x-kom hosting

Jak zostać pro? - by webber

gruby1e1993
komentarz
komentarz (edytowane)

Co do intela to się zgadzam, że ssie. Nigdy nie miałem, nie mam i nie zamierzam mieć kompa na intelu... A co do pro kota to ja mam ładniejszego :) :flaga:

Ale chyba nie jestem pro bo gram w NFS Most Wanted i słucham Metalu :(

03fbdbeae4yx4.th.jpg To jest mój kot :D

Edytowane przez gruby1e

Gość
komentarz
komentarz

Specjalnie kupiłem AMD a nie Intela (ssacza) bo chcę (chodź i tak za pr0 się uważam, lecz nie do końca :P) być rasowym pr00!! A Intelowcy mogą zostać ale pr00kemonami :PP hehe

Nocturn
komentarz
komentarz

Ja klęczę na grochu bo mam Ssącego Core Duo, który wciąga lewym uchem wszystkie A64x2. Nie stać mnie na fanbojowanie. Kocham PB, zmienił moje życie.

webber
komentarz
komentarz (edytowane)

Stary, nieaktualny i mocno niepoważny temat (o czym pisałem wcześniej) więc nie zaczynajcie od nowa napinania i hejtowania.

Edytowane przez webber
Gość
komentarz
komentarz
Stary, nieaktualny i mocno niepoważny temat (o czym pisałem wcześniej) więc nie zaczynajcie od nowa napinania i hejtowania.

I ssania :P

Ja klęczę na grochu bo mam Ssącego Core Duo, który wciąga lewym uchem wszystkie A64x2. Nie stać mnie na fanbojowanie. Kocham PB, zmienił moje życie.

Heh ja też miałem E6300 i uważam że mój kręcony 5400+ BE bierze go lewym jajem :cwany:

Cold
komentarz
komentarz
Każdy pro ma drewniane głośniki marki Genius.

Kurcze nie jestem pro :D

Nie wiecie gdzie takie kupić :)

dar55
komentarz
komentarz

Nie wiecie gdzie takie kupić
ode mnie :)
Cold
komentarz
komentarz
ode mnie

A za ile? :D

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)
A za ile? :D

Za browara? :hyhy:

Edytowane przez Webster
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.