x-kom hosting

Przejście do Ery z Plusa...

expower
utworzono
utworzono

Witam! Mam pytanie czy opłaca się przejść z Plusa na kartę do Ery na Abonament (15 zł). Miałbym w pakiecie 30 minut do ery i na stacjonarne i 30 do wszystkich sieci. Moje pytania są takie:

1. Czy opłaca się mieć ten abonament?

2. Za rok będę mógł się starać o telefon. Czy będą rozsądne telefony w ofercie Ery (Abonament max. 45 zł)?

P.S. Wiem, że nikt nie jest jasnowidzem, ale czy po prostu opłacałoby się za rok zmienić telefon na jakiś lepszy w rozsądnej cenie (teraz mam nokie 6121 classic)?

P.S.2. Czy opłacalne jest kupno za rok jakiegoś Era MDA, czy są one tylko dostępne dla firm?

n31T
komentarz
komentarz

Jeśli chodzi o aparat telefoniczny, to nigdy nie opłaca się go brać na abonament, chyba że dużo gadasz to wtedy przy rozsądnej cenie tak. Przy abonamencie 15zł to będziesz miał pewnie jakiegoś SE w200i za rok, który na allegro nowy kosztuje 150-200zł, nic lepszego raczej nie dostaniesz, chyba że n95 za 2000zł (tak, 2000zł.). Co do MDA, to oczywiście że jest możliwość abyś ją dostał, lecz zapłacisz w tym abonamencie za nią tyle, co kosztuje bez abonamentu w erze (na allegro zapewne jakieś 500-1000zł taniej).

expower
komentarz
komentarz

Abonament jak napisałem max. 45 zł za rok. W tym roku nie mam nowego aparatu tylko sam abonament za 15 zł.

n31T
komentarz
komentarz

45zł abonament za rok ?! Przecież to nawet karty nie utrzymasz za tyle, bo trzeba minimum 25zł co chyba 2 miesiące wykupywać...

expower
komentarz
komentarz

Heh może mnie źle zrozumiałeś (no i ja niezrozumiale napisałem):

45 złotych miesięcznie i umowa na jeden rok. Rozumiesz??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.