x-kom hosting

ATI Radeon Xpress 1200

Quaresma74
utworzono
utworzono

Siemka mam pytanie co do tej karty graficznej. Mam ja i chciałbym ja troszke podkrecic. Moze ktos powiedziec jak??? Próbowałem ATItoolem ale wyskakuje jakis błąd i nie chce soe podkecic... A i czy pojdzie mi na niej Virtua TEnnis 3???

bemol911
komentarz
komentarz

Ale to jest grafa zintegrowana więc za bardzo jej nie podkręcisz

gruby1e1993
komentarz
komentarz

Z tego co wiem to grafik zintegrowanych wogóle nie da się podkręcać :(

bemol911
komentarz
komentarz

Ja zintegrowaną S3 Chrome mogłem podkręcić ale nie dawało to żadnego efektu

Duma Katalonii
komentarz
komentarz

Da sie podkrecasz w biosie, Cytat z egiełdy dotyczący Integry x1200 na chipsecie 690g: "Rdzeń graficzny można podkręcać (pamiętając jednak o zwiększaniu napięcia NB w razie potrzeby) do nawet 550 MHz, co czyni go całkiem wydajnym! Można również wyłączyć zintegrowany układ, co lekko podnosi wydajność pamięci." Potwierdzam sam mialem niedługi czas integre x1200 i podkreca sie spokojnie ;)

Quaresma74
komentarz
komentarz
Da sie podkrecasz w biosie, Cytat z egiełdy dotyczący Integry x1200 na chipsecie 690g: "Rdzeń graficzny można podkręcać (pamiętając jednak o zwiększaniu napięcia NB w razie potrzeby) do nawet 550 MHz, co czyni go całkiem wydajnym! Można również wyłączyć zintegrowany układ, co lekko podnosi wydajność pamięci." Potwierdzam sam mialem niedługi czas integre x1200 i podkreca sie spokojnie ;)

A możesz mnie oświecic jak mam to zrobic??? Bo nie znam sie za bardzo na tym. Wchodze na bios ale tam nic nie ma. Chcialem podkrecic tez procka ale tez nic nie nie ma:(:(:(:(:(

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.