x-kom hosting

Karta Graficzna Geforce 8400GS Bardzo Dziwny Problem

MavericK_PredatoR
utworzono
utworzono

Wiec tak zakupilem niedawno karte graficzna geforce 8400 GS . Wszystko Śmigalo super extra uruchomilem GTA 4 pogralem 3-4 minuty i lipa Zawiesilo sie . Ok restart wszstko smiga sprawdzam temperature mojej karty graficznej widze ze mam 97 stopni no to pełen przejecia kieruje wentylator na karta karta ma w tym momencie 58 stopni . Gdy nastepnego dnia Zacząlem grac w S.T.A.L.K.E.R'A Mialem zawieszenie i zrobilem restart bo nic nie moglem zrobic . Gdy system sie zaczął ładowac (logo i ten pasek) zauwazylem ze na tym wlasnie logo sa czarne kreski idace pionowo system mi sie zaladowal gdy chcialem zaisntalowac sterowniki wyskoczyl mi czarny ekran z migajaca kreska :blink: . Gdy dalem stara karte graficzna Wszystko zaladowalo sie normalnie . Dodaje ze niemam gwarancji bo kupywalem ja od kolegi ktory pojechal do francji wiec mam powazny problem . Z gory dzieki za pomoc

mateuszekpl
komentarz
komentarz

Najprawdopodobniej albo pamięć na karcie została uszkodzona albo sam procesor graficzny.

Jeśli mówisz że na starej karcie wszystko jest ok to znaczy, że 8400 uległa uszkodzeniu.

Ogólnie to się dziwię, że GTA IV ci poszło nawet przez 4 minuty ;P

pm666
komentarz
komentarz

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=57085

Weź odkurz ta karte (delikatnie) i wloz jakis 120 mm wiatrak, moze pomoze, ale te kreski wzkazuja na uszkodzenie karty tylko niepowiem Ci jakie czy procek, czy pamiec coś na bank jest zepsute. Dałbym ci artykuł, ale nie pamiętam gdzie ja go widziałem ;) Może pójdź do jakiegos serwsu, ale to się nie opłaca bo za 200 zl bedziesz miał lepszą kartę .

MavericK_PredatoR
komentarz
komentarz

Gta 4 normalnie dzialalo zrobilem tylko chlodzenie i moja karta odrazu mialal 58 stopni ale przy tych 97 wtedy moglo sie cos uszkodzic? I jakby sie uszkodzilo to powinienem odrazu miec problemy a nie po 1 dniu i to po grze w gre malo wymagalnej

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.