x-kom hosting

Modzio lub inny

bartox555
utworzono
utworzono

Chciał bym być modem > lub innym z rangą i nie walic do mnie takich gupich tekstow ze jestem Uzytkownikiem :P Moze jednak znajdzie sie jakaś ranga dla mnie :?

sitol
komentarz
komentarz

hehe kto by nie chciał... :/ :D trza sie starac :D

Przemek
komentarz
komentarz
trza sie starac :D
prawda

Przede wszystkim trzeba sie starac. Cos widze bartox555 ze Ty to kariere chcesz chyba zrobic na tym forum.

Jak chcesz to mozemy sie zamienic. Nie mam nic przeciwko. Napisz do Bizona to Ci da Moda a ja bede szarym uzytkownikiem. Mi to nie przeszkadza

Nie pytajcie... sami sie spytamy
tazman
komentarz
komentarz

tak noob komputerowy, wykaż się zaangażowaniem , wiedzą i doświadczenie, oraz aktywnością to pogadamy

sitol
komentarz
komentarz

ale za to ja jestem codziennie regularnie i pomagam jesli tylko mogę :) co nie znaczy że żebrze o jakiegos helpdeska lub cosik :) tylko tak mówie :)

Gość
komentarz
komentarz

9pomógł na >300 to dosyć marne staty :P Na tyle postów powinieneś mieć ze 30 :P

Jak bedziesz sie starał, bedziesz aktywny i bedziesz pomagał, to napewno ktoś Cie zauważy i dostaniesz moda albo HD ;)

A tereaz czas zakończyć to gdybanie, bo i tak to narazie nic nie zmieni :P Zamykam :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.