x-kom hosting

pentium 4 wymiana

czeresnia4
utworzono
utworzono

Chcę wymienić pentium 4 (1.6 GHz), lecz mam problem. Mój kolega powiedział mi, że jeśli chcę wymienić pentium 4 na inny procesor to muszę wymienić płytę główną! Czy to prawda? A czy mogę wymienić na pentium 4 (np. 3 GHz) lub na jakiś odpowiednik AMD ? Z góry dzięki za odpowiedzi!!

Carlsberg
komentarz
komentarz

Jeżeli teraz masz płytę pod P4 to nie wsadzisz żadnego procesora od AMD

Podaj nazwę płyty głównej wtedy postaramy się pomóc ;)

czeresnia4
komentarz
komentarz

problem tkwi w tym że nie wiem jaka to płyta główna bo komp był kupiony jako zestaw od Compaq i na płycie głównej nie jest napisane jaka to płyta. Mogę podać nazwę zestawu : Compaq Evo D300v. Jak chcesz jakieś inne szczegóły to pisz. Dzięki za zainteresowanie się sprawą!!!

damib
komentarz
komentarz

Pobierz program Everest i potem jak go uruchomisz to w zakładce płyta główna i płyta główna będziesz miał nazwę płyty :)

czeresnia4
komentarz
komentarz
Pobierz program Everest i potem jak go uruchomisz to w zakładce płyta główna i płyta główna będziesz miał nazwę płyty

W tym miejscu jest napisane: nieznane. Poszperałem trochę w evereście i znalazłem coś w zakładce komputer--> DMI--> płyta główna.

Właściwości płyty głównej:			Producent	  Lite-On Tech.			Nazwa	  2147h			Wersja	  A01			Numer seryjny	  00000000

moja płyta --->http://www.motherboards.org/mobot/motherbo.../Lite-On/NR110/

cubEE18
komentarz
komentarz

No to masz Socket 478

Tu masz procesory na s478 i s423 allegro

Poszukaj czegoś dla siebie tylko pamiętaj że to musi być s478!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.