x-kom hosting

dobór karty graficznej

gumisiu14
utworzono
utworzono

potrzebuje karty graficznej do 256mb,najlepiej z allegro

mój komp:

-AMD Sempron 3000+

-Płyta ASUS

-Karta graficzna jest zintegrowana,do 128mb,port pci-e

-ddrII 512MB

-FDD 1.44MB

cena-do 100zł,patrzyłem na allegro na takie po 60 zeta ale to chyba nic specjalnego, nie mniej jednak;)

http://allegro.pl/item538314487_karta_graf...6mb_128bit.html

co o niej sądzicie?

chyba że macie coś lepszego? :)

lukasz1908
komentarz
komentarz

A jak byś podrzucił trochę ten procesor to nie można by pomyśleć o 6600 gt ??

Jaki zasilacz ?

dawid11113
komentarz
komentarz

pomyśl o GF 7300gt od galaxy na DDR3. ja mam taką i nieźle śmiga.

gumisiu14
komentarz
komentarz

podrzucił tzn podkręcił?nie za bardzo chce to robic,dlatego że nie uwazam tego za przydatna rzecz dla systemu i całego sprzętu.nie wiem jaki mam zasilacz,mam jeszcze gwarancje na tego kompa i plombe,przed zdecydowaniem sie na karte nie chce jej zrywac i sprawdzac jaki jest zasilacz

dawid11113
komentarz
komentarz

ta plomba na obudowie jest i tak nie potrzebna , na każdej części kopma w środku masz następtną.

lepiej sprawdz zasilacz

gumisiu14
komentarz
komentarz

ok,za pare minut sie odezwe;)

gruby1e1993
komentarz
komentarz

jeżeli posiadasz w miarę dobry zasilacz przynajmniej 300W to od siebie polecam 6600Gt od Asus'a :D

gumisiu14
komentarz
komentarz

mój zasilacz; tracer 4life 400, są podane rózne wartości voltów dla których sa podane ampery i "dla gałęzi 3.3v i 5v równocześnie 150w"

Machur
komentarz
komentarz

a dla 12V ile? 6600gt polecam tak samo:)

gumisiu14
komentarz
komentarz

dla 12v jest 0.5A nic więcej nie ma podane. jeszcze zastanawiam sie nad dokupieniem 512mb ram-u,ale nie wiem czy procek to wytrzyma:)

damib
komentarz
komentarz
dla 12v jest 0.5A nic więcej nie ma podane. jeszcze zastanawiam sie nad dokupieniem 512mb ram-u,ale nie wiem czy procek to wytrzyma:)

Jak tylko zasilacz go nie spali... ja miałem podobny sprzęt do twojego tylko z AGP i kupiłem owy zasilacz który ty masz po dwóch dniach spalił mi płytę główną... :angry: więc jak chcesz dokupić kartę i ram to wymień zasilacz.

gumisiu14
komentarz
komentarz

widze że nikt nie potrafi pomóc.myslałem że tylko ja sie nie znam,ale na forum jest dużo więcej takich ludzi.nikt nie potrafi konkretnie sie wypowiedzieć ile czego można dodać,co zmodyfikowac...poprostu zero

damib
komentarz
komentarz
widze że nikt nie potrafi pomóc.myslałem że tylko ja sie nie znam,ale na forum jest dużo więcej takich ludzi.nikt nie potrafi konkretnie sie wypowiedzieć ile czego można dodać,co zmodyfikowac...poprostu zero

Po pierwsze zasilacz z czarnej listy słabo trzyma napięcia przez co potrafi spalić jakiś podzespół głównie płytę... Jak nie wierzysz poczytaj o nim mówie to tylko po to żeby ostrzec, i tak robisz wszystko na własne ryzyko.

Co do karty graficznej możesz do tego procka włożyć 6600GT maksem będzie 7300GT

Ram możesz dokupić tylko tej samej firmy bo nie wiem jaką masz.

gumisiu14
komentarz
komentarz

napewno nie kupie używanego sprzętu:) i niech w końcu ktoś doradzi coś konkretnego,bo oprócz jednej wypowiedzi inne są nieprzydatne

damib
komentarz
komentarz

Taki zasilacz będzie dobry jeśli nie chcesz używki KLIK

Grafika może być ta co podałeś bo nie wiem ile chcesz wydać. A ile chcesz?

Co do pamięci lepiej może trochę dołożyć i mieć 1GB łącznie ;)KLIK a jak nie to tą co podałeś możesz brać

gumisiu14
komentarz
komentarz

no dobra.na grafe chce wydac do 100 zł,lepsza raczej nie będzie mi potrzebna..jeszcze pytanie czy najpierw moge kupić te 512mb ramu pózniej zasilacz taki jak podałes i na koncu grafike?chociaz na niej najbardziej mi zależało:) ale nieważne.dzieki bardzo za pomoc!w koncu znalazł sie ktoś konkretny

damib
komentarz
komentarz
no dobra.na grafe chce wydac do 100 zł,lepsza raczej nie będzie mi potrzebna..jeszcze pytanie czy najpierw moge kupić te 512mb ramu pózniej zasilacz taki jak podałes i na koncu grafike?chociaz na niej najbardziej mi zależało:) ale nieważne.dzieki bardzo za pomoc!w koncu znalazł sie ktoś konkretny

To już jak ty chcesz ja bym najpierw wymienił zasilacz a dopiero potem brał bym się za resztę bo ten zasilacz to taka niby "bomba" nie wiadomo jak i kiedy może coś zrobić a może i też działać nie wiadomo... wiem z własnego doświadczenia :)

Kartę koniecznie nową chcesz? ta będzie dobra KLIK tylko przydała by się dobra wentylacja obudowy

cubEE18
komentarz
komentarz
http://allegro.pl/item538314487_karta_graf...6mb_128bit.html - może być ta karta?

ramu nie chciałbym wkładać więcej jak 256mb http://www.okazje.info.pl/okazje/komputery...200-533mhz.html -mniej więcej cos takiego może być

u siebie już jedn mam DDR2 512mb pc2-4200 cl.4

a zasilacz nie wiem jaki bedzie dobry do tego sprzętu co mam..

zasilacz: Fortron

A karta graficzna lepsza będzie gf6600

damib
komentarz
komentarz
zasilacz: Fortron
napewno nie kupie używanego sprzętu:)
A karta graficzna lepsza będzie gf6600

A co ja podałem <_<

gumisiu14
komentarz
komentarz

mówiłem że nie chce używanego sprzętu,wole dołożyć trochę i kupić nowy.Kartę kupuje tą gf6600.tylko szkoda że w ceneo wyczerpały sie zapasy tych kart;/ bo wziałbym ja odrazu .a zasilacz jeszcze nie wiem ,raczej fortron jeżeli tak mówicie;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.