x-kom hosting

Karta sieciowa 1394

bronchicumster
utworzono
utworzono

Witam.

Czy mógłby mi ktoś pomóc w poszukiwaniu sterowników do karty sieciowej 1394. Płyta główna Asus K8N.

Szukałem już na stronach producenta ale nie mogę znaleźć odpowiednich.

Robiłem też raport w Evereście.

POMOCY potrzebuje internetu ! :huh:

Psycholandia
komentarz
komentarz

Karta sieciowa 1394 to jest FireWire. Połączenie za jej pomocą wymaga to zupełnie innego kabla firewire i 2 takiej karty w 2 kompie. Musisz dokupić inną kartę sieciową, żeby się połączyć.

bronchicumster
komentarz
komentarz

I don't think so. Nie powiedziałem wszystkiego. Mam to o czym piszesz. Łączyłem się już z netem przez te wszystkie karty które tam mam i wszystko jest ok ale ostatnio padł mi system i dysk i teraz nie mam pojęcia jak to zrobić dobrze. Mogę przepisać raport z Everesta. Naprawdę nie wiem. Nie łączy mi z netem. Nie otwiera żadnej witryny a połączenie jest wykrywalne i wszystko gra. Może coś pominąłem. Słaby jestem jeśli chodzi o połączenia internetowe na nowym terenie.

Mr. Bad Guy
komentarz
komentarz

Andziorka dobrze napisała! Karta sieciowa 1394 to jest FireWire. To złącze jest używane do podłączenia kamer Video, a nie sieci komputerowej!

Psycholandia
komentarz
komentarz

Napisz co pisze w Evereście przy karcie sieciowej.

bronchicumster
komentarz
komentarz
Komputer: System operacyjny   Microsoft Windows XP Professional Dodatek service pack systemu operacyjnego   Dodatek Service Pack 3 DirectX   4.09.00.0904 (DirectX 9.0c) Nazwa komputera   POLSKA-4B31966B Nazwa użytkownika   Urban   Płyta główna: Typ procesora   AMD Sempron, 1600 MHz (8 x 200) 2800+ Nazwa płyty głównej   Asus K8N (5 PCI, 1 AGP, 3 DDR DIMM, Audio, LAN) Mikroukład płyty głównej nVIDIA nForce3 250, AMD Hammer Pamięć fizyczna   1280 MB (PC3200 DDR SDRAM) Typ BIOS'u   AMI (12/20/05) Port komunikacyjny   Port komunikacyjny (COM1) Port komunikacyjny   Port drukarki ECP (LPT1)   Ekran: Karta wideo   RADEON 9200 PRO Family (Microsoft Corporation) (128 MB) Karta wideo   RADEON 9200 PRO SEC Family (Microsoft Corporation) (128 MB) Akcelerator 3D   ATI Radeon 9250 (RV280) Monitor   Monitor Plug and Play [NoDB] (H1AK500000)   Multimedia: Karta dźwiękowa   nVIDIA MCP2-S - Audio Codec Interface   Magazyn: Kontroler IDE   Standardowy podwójny kontroler PCI IDE Kontroler IDE   Standardowy podwójny kontroler PCI IDE Napęd dyskietek   Stacja dyskietek Dysk fizyczny   SAMSUNG SP1614N (160 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133) Napęd dysków optycznych   HL-DT-ST DVDRAM GSA-4167B (DVD+R9:8x, DVD-R9:4x, DVD+RW:16x/8x, DVD-RW:16x/6x, DVD-RAM:5x, DVD-ROM:16x, CD:48x/32x/48x DVD+RW/DVD-RW/DVD-RAM) Status dysków SMART   OK [ Łączniki portów / LAN ]   Właściwości łącznika portu: Typ portu   Network Port Określenie odwołania wewnętrznego   LAN Typ łącznika wewnętrznego   Brak Określenie odwołania zewnętrznego   LAN Typ łącznika zewnętrznego   RJ-45 Łączniki portów / IE1394_1 ]   Właściwości łącznika portu: Typ portu   FireWire (IEEE P1394) Określenie odwołania wewnętrznego   IE1394_1 Typ łącznika wewnętrznego   Brak Określenie odwołania zewnętrznego   IE1394_1 Łączniki portów / PRI_IDE ]   Właściwości łącznika portu: Określenie odwołania wewnętrznego   PRI_IDE Typ łącznika wewnętrznego   On-Board IDE Typ łącznika zewnętrznego   Brak   [ Łączniki portów / SEC_IDE ]   Właściwości łącznika portu: Określenie odwołania wewnętrznego   SEC_IDE Typ łącznika wewnętrznego   On-Board IDE Typ łącznika zewnętrznego   Brak [ Karty sieciowe / Bezpośrednie połączenie kablowe ]   Właściwości urządzenia: Opis sterownika   Bezpośrednie połączenie kablowe Data sterownika   2001-07-01 Wersja sterownika   5.1.2535.0 Dostawca sterownika   Microsoft Plik INF   netrasa.inf ID sprzętu   ms_ptiminiport   [ Karty sieciowe / Karta sieciowa 1394 ]   Właściwości urządzenia: Opis sterownika   Karta sieciowa 1394 Data sterownika   2001-07-01 Wersja sterownika   5.1.2535.0 Dostawca sterownika   Microsoft Plik INF   net1394.inf ID sprzętu   V1394\NIC1394   [ Karty sieciowe / Miniport WAN (PPPOE) ]   Właściwości urządzenia: Opis sterownika   Miniport WAN (PPPOE) Data sterownika   2001-07-01 Wersja sterownika   5.1.2535.0 Dostawca sterownika   Microsoft Plik INF   netrasa.inf ID sprzętu   ms_pppoeminiport   [ Karty sieciowe / WAN Miniport (IP) ]   Właściwości urządzenia: Opis sterownika   WAN Miniport (IP) Data sterownika   2001-07-01 Wersja sterownika   5.1.2535.0 Dostawca sterownika   Microsoft Plik INF   netrasa.inf ID sprzętu   ms_ndiswanip   [ Karty sieciowe / WAN Miniport (IP) - Sterownik miniport Harmonogramu pakietów ]   Właściwości urządzenia: Opis sterownika   WAN Miniport (IP) - Sterownik miniport Harmonogramu pakietów Data sterownika   2001-07-01 Wersja sterownika   5.1.2535.0 Dostawca sterownika   Microsoft Plik INF   netpsa.inf ID sprzętu   ms_pschedmp   [ Karty sieciowe / WAN Miniport (L2TP) ]   Właściwości urządzenia: Opis sterownika   WAN Miniport (L2TP) Data sterownika   2001-07-01 Wersja sterownika   5.1.2535.0 Dostawca sterownika   Microsoft Plik INF   netrasa.inf ID sprzętu   ms_l2tpminiport   [ Karty sieciowe / WAN Miniport (PPTP) ]   Właściwości urządzenia: Opis sterownika   WAN Miniport (PPTP) Data sterownika   2001-07-01 Wersja sterownika   5.1.2535.0 Dostawca sterownika   Microsoft Plik INF   netrasa.inf ID sprzętu   ms_pptpminiport

help !!! Jest ktos kto umie mi pomoc?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.