x-kom hosting

Jaki zasilacz ?

perversione
utworzono
utworzono

Witam obczaiem fajny zasilacz

Amacrox Warrior AX450-PNF 400W

i

AMACROX FREE EARTH 120mm 400W BOX

Ten free earth jest tylko troszke drozszy i zastanawiam sie ktory z nich lepiej by pasowal do zestawu:

Dual Core 2x2.5 GhZ

4 GB RAM

RADEON HD3650 512MB 3650 725/1000 Mhz

CREATIVE SB X-FI SURROUND 5.1 ZEWN

Ktory bedzie lepszy i oczywiscie i czy ktorys z tych zasilaczy wystarcza ??? Nie za bardzo zalezy mi na cichosci wazne zeby byl mocny i stabilny a cichosc swoja droga :]

Sorki za brak PL liter ale mi sie cos z kompem pozepslo

Gość
komentarz
komentarz

Oba zasilacze wystarczą do tego zestawu, ale lepszym rozwiązaniem będzie zakupienie zasilacza Amacrox Warrior AX450-PNF (tańszy) ;)

perversione
komentarz
komentarz

Komputer będzie bardzo ostro używany i wole miec zapas gdyby zdarzyła się wymiana jakiejś częsci nie wiem np. więcej RAM jakby nie wyrabiał więc wole miec coś mocnego . Mam nadzieje że są stabilne bo to najważniejsze :].

Gość
komentarz
komentarz

Kup Modecoma MC 350w, który spokojnie uciągnie ten zestaw nawet po modernizacjach. Nie warto dopłacac do Amacroxa.

Gość
komentarz
komentarz

Możesz też wziąć zasilacz ModeCom MC400 który będzie miał zapas mocy (Amacrox w innej "obudowie") :)

gruby1e1993
komentarz
komentarz

Albo może coś od firmy Tagan na przykład taki : http://www.allegro.pl/item540490228_tagan_...nio_poznan.html . Powinien bez najmniejszego problemu poradzić sobie tym sprzętem :D

mis456
komentarz
komentarz
Albo może coś od firmy Tagan na przykład taki : http://www.allegro.pl/item540490228_tagan_...nio_poznan.html . Powinien bez najmniejszego problemu poradzić sobie tym sprzętem biggrin.gif

Zasilacz z mocną linią +5V, zdecydowanie gorszy od Modecoma MC

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.