x-kom hosting

PS2 czy PS3?

Domandinho
utworzono
utworzono

Witam!

1.Czy gra w fifę 09 na ps2 na 19' monitorze, jest z taką samą jakością jak na PS3?

2.Czy dorównuje jakoscią komputerowi PC?

3.Czy na ps2 da się oglądać filmy?

4.Warto dołożyć do PS3?

.virus
komentarz
komentarz

1. Wydaję mi się, że tak.

2. W pewnym stopniu.

3. Poszperaj tu.

Oczywiście uprzedzam że odtwarzanie filmów DivX na PS2 skraca życie lasera.

4. Raczej warto;).

Mis776
komentarz
komentarz

Oczywiście, że warto dołożyć zwłaszcza, ze na PS3 uruchomisz gierki z PS2 a na odwrót juz nie :P

Domandinho
komentarz
komentarz
Oczywiście, że warto dołożyć zwłaszcza, ze na PS3 uruchomisz gierki z PS2 a na odwrót juz nie :P

ale tyle kasy do wydania. mało mam hajsu chyba zainwestoję w dwójkę.

Co to znaczy w pewnym stopniu?

.virus
komentarz
komentarz
ale tyle kasy do wydania. mało mam hajsu chyba zainwestoję w dwójkę.

To uzbieraj sobie. Na pewno nie będziesz rozczarowany.

Co to znaczy w pewnym stopniu?

Nie do końca.

Domandinho
komentarz
komentarz
To uzbieraj sobie. Na pewno nie będziesz rozczarowany.

Nie do końca.

Ale co jest takiego dobreco w ps3?

moim zdaniem nic

Mis776
komentarz
komentarz
Ale co jest takiego dobreco w ps3?

moim zdaniem nic

Lohhohoho teraz mnie rozbroiłeś :P Różnica pomiedzy PS3 a PS2 jest taka jak pomiedzy Amigą a obecnymi PC.

PS3 oferuje większą ilość tytułów, lepsza grafe, blue raya, mniej sie psuje w stosunku do poprzedników i jeszcze długo by wymieniać :D

Gość
komentarz
komentarz
1.Czy gra w fifę 09 na ps2 na 19' monitorze, jest z taką samą jakością jak na PS3?

Napewno nie, PS2 ma 640:480, a PS3 1920:1050 jest lekka roznica hehe:P, mozna tez na PS3 ustawic mniejsza rozdzielczosc oczywiscie np monitora 19calowego 1280:1024 albo Wide 1440:900 :)

2.Czy dorównuje jakoscią komputerowi PC?

PS3 tak, PS2 juz nie

3.Czy na ps2 da się oglądać filmy?

no niby mozna, ale trzeba sie troche z tym pobawic

4.Warto dołożyć do PS3?

Hmm jak mozna to nazwac tylko "dołożeniem", bo 1000zl to troche duzo zeby tylko "dokladac"

Moja rada jesli nie masz tyle pieniedzy na PS3, a mozesz dolozyc 200zl do tych 400zl (cena PS2) to kup Xbox'a 360 Arcade, bedziesz zadowolony bo X nie jest duzo gorszy od PS3 pod wzgledem graficznym, a przy twoim monitorze nie byloby roznicy miedzy PS3 a 360tka baa nawet gry pod x'a beda lepiej wygladac!

Domandinho
komentarz
komentarz
Napewno nie, PS2 ma 640:480, a PS3 1920:1050 jest lekka roznica hehe:P, mozna tez na PS3 ustawic mniejsza rozdzielczosc oczywiscie np monitora 19calowego 1280:1024 albo Wide 1440:900 :)

PS3 tak, PS2 juz nie

no niby mozna, ale trzeba sie troche z tym pobawic

Hmm jak mozna to nazwac tylko "dołożeniem", bo 1000zl to troche duzo zeby tylko "dokladac"

Moja rada jesli nie masz tyle pieniedzy na PS3, a mozesz dolozyc 200zl do tych 400zl (cena PS2) to kup Xbox'a 360 Arcade, bedziesz zadowolony bo X nie jest duzo gorszy od PS3 pod wzgledem graficznym, a przy twoim monitorze nie byloby roznicy miedzy PS3 a 360tka baa nawet gry pod x'a beda lepiej wygladac!

Jaki monitor bądź telewizor pasuje do PS2 lub xbox arcade?

czy mój telewizor JVC 20' (nie lcd) pasuje do tego?

i czy fifa 09 na ps2 ma jakieś ograniczenia tzn. gorsza jakosć mniej stadionów?

Mis776
komentarz
komentarz

Chyba każdy będzie pasował własciwie to zależy wyłącznie od tego jakie gnaizda ma monitor/tv i jakie ty posiadasz kable

Raczej tak

Napewno na PS2 nie bedzie mniej stadionów, mniej zawodników, piłek :P Słabsza grafa tylko :D

Domandinho
komentarz
komentarz
Chyba każdy będzie pasował własciwie to zależy wyłącznie od tego jakie gnaizda ma monitor/tv i jakie ty posiadasz kable

Raczej tak

Napewno na PS2 nie bedzie mniej stadionów, mniej zawodników, piłek :P Słabsza grafa tylko :D

Czyli co Polecacie : Xbox Arcade czy Playstation 2?

Czy na 19' monitorze zauważę różnicę?

Mis776
komentarz
komentarz

Ja bym wybrał Playstation 2

Domandinho
komentarz
komentarz
Ja bym wybrał Playstation 2

Duża jest różnica jakości pomiędzy ps2 a xbox 360 arcade? (na 19' monitorze?)

Mis776
komentarz
komentarz

Szczerze mówiąc nie widziałem jeszcze xboxa 360 arcade w akcji zwłaszcza na monitorze 19' ale sądze, że różnice będą minimalne.

Gość
komentarz
komentarz
Czyli co Polecacie : Xbox Arcade czy Playstation 2?

Czy na 19' monitorze zauważę różnicę?

Co ty piszesz ze PS2 :lol: nie wporwadzaj w blad...Miedzy X'em 360 a PS2 jest krok milowy.

Duża jest różnica jakości pomiędzy ps2 a xbox 360 arcade? (na 19' monitorze?)

Lepsze tekstury, wieksza rozdzielczosc, wiecej elementow w grze...ogolnie PS2 to druga generacja, a 360tka to 3cia jak PS3,

a tak w ogole to odpal sobie gre na kompie w rozdzialce 640:480 z wszystkimi "udogodnieniami", a pozniej odpal ta sama gre w rozdzialce monitora z wszystkimi "udogodnieniami" to zobaczysz roznice miedzy 360tka a PS2

Szczerze mówiąc nie widziałem jeszcze xboxa 360 arcade w akcji zwłaszcza na monitorze 19' ale sądze, że różnice będą minimalne.

Jakby co Xbox Arcade to normalny Xbox 360 tylko ze zamiast dysku ma karte pamieci 256mb, ktora starcza wylacznie na save'y, i w ogole to sie nazywa Xbox 360 Arcade.

Conrack1410
komentarz
komentarz

mówicie ,że na ps2 grafika będzie podobana do tej z x360 i ps3?

przecież róznica będzie ogromna... kilkukrotnie lepsza grafika na nowszych konsolach - nawet na ekranie 19 '

wiem bo na swoim pierwszym x360 wlasnie na takiej przekątnej gralem

  • 2 tygodnie później...
Superyaa
komentarz
komentarz

LOL...

porównujecie konsole różnej generacji? Te PS2 ledwo moje ukochane PSP ściga :>

Mis776
komentarz
komentarz

Tak tak na psp jest lepsza grafa niz na Ps2 jeszcze powiedz, ze psp ma większy wyświetlacz niż standardowy tv podłączony do ps2 :P A i w tym temacie nie chodzi o to co ma lepsza grafe tylko co bardziej opłaca się kupić obecnie, biorąc pod uwage stosunek cena/jakość.

Superyaa
komentarz
komentarz

cena/jakość? kup sobie PS1 :/

na serio, to chcesz grać w SA, czy IV?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.