x-kom hosting

[pendrive] zawieszanie na Vista po podłączeniu pendrive

dareme89
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Mam problem z pendrivem Toshiby 8GB. Jak podlaczam pod windows XP to wsyzstko ok. a jak podłacze pod viste to explorer windowsa sie zacina az nie odlacze pena.. na wszystkich kompach z vista tak jest ( probowalem na 4 chyba ). Macie jakies pomysly co zrobic zeby chodzil na viscie?

//Staraj się nazywać tematy konkretniej. Tak, by mogły jak najlepiej skracać zawartość tematu.

//Mag vel.Syntium

arusi1
komentarz
komentarz

Nic z tym się zrobić nie da bo Vista jest niedopracowany

dareme89
komentarz
komentarz

czyli co tylko wyrzucic pena i kupic nowego ktory bedzie na viscie smigal??

arusi1
komentarz
komentarz

a jak nie to wgraj se XP o nawet lepszy niż vista

dareme89
komentarz
komentarz

ja mam XP. Ale wsyzsyc moi kumple ze studiow maja lapy nowe z vista i to jest problem.

arusi1
komentarz
komentarz

a czy masz go na gwarancji jak tak to zanieś go do serwisu i opowiedz im o problemie

dareme89
komentarz
komentarz

pewnie jest jeszcze ale gdzie ja znajde paragon, bylem pewien ze tak malo skomplikowane urzadzenie jak pendrive chociaz powinno chodzic.. :/ coraz wieksze gowna robia..

.virus
komentarz
komentarz

Możliwe, że będziesz musiał zainstalować sterowniki do pendrive'a na viste.

arusi1
komentarz
komentarz

Sterowniki to nie problem bo vista ma ten sam system wykrywania urządzeń co Windows XP

.virus
komentarz
komentarz

Co w związku z tym? Pendrive'a musi mieć zainstalowane sterowniki do VISTY.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.