x-kom hosting

Problem z kartą graficzną EN8400GS SILENT

Wiktor276
utworzono
utworzono

Witam wszystkich, nie wiem czy był juz taki temat wię przepraszam jeśli znuw utworzyłem taki sam temat. Mam problem kupiłem nową karte graficzną link:http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/GeForce_8400_GS_Asus_Silent_512MB_HDTV__DVI_PCI_E_/pelny,id,52666/ do płyty głównej link:http://www.komputronik.pl/Plyty_glowne/Asus_P5G_MX_Intel_945GC/pelny,id,49725,s,1/ i po podłączeniu i zainstalowaniu sterowników mam taki obraz (załącznik) i nie wiem czy to wina karty czy czegos innego.

Z góry dzięki i sorry za błędy xD

DSC00035.JPG

post-34387-1233135217_thumb.jpg

dawid11113
komentarz
komentarz

a na karcie masz dodatkowe zasilanie podłączone??

ogólnie to Gf 8400 to szrot.

Wiktor276
komentarz
komentarz

DODATKOWE ZASILANIE jakaś wtyczka jest na karcie ale nie mam takiego kabla do tego zaden nie pasuje od zasilacza a z kartą dali taki do telewizora. ;/

pm666
komentarz
komentarz

To do 8400 jest dodatkowe zasilanie mhm ... nie wiedziałem. Ja mam 8600 gt i nie mam, może dlatego, że silent. Te pasy to chyba oznacza, że zepsuta jest karta.

Unitra
komentarz
komentarz

Na fotce nic nie widać bo jest tak mała. :mellow: Ale ikony wyglądają normalnie. Proponuje inne sterowniki bądź pobaw się z odświeżaniem monitora. Problem występuje tylko po instalacji sterowników?

Wiktor276
komentarz
komentarz

Przed instalacja sterowników tak samo wygląda <_< Zały czas są te paski . A jeśli chodzi o dodatkowe zasilanie to na karcie jest jakby wtyczka.

Unitra
komentarz
komentarz

Sprawdź w GPU-Z czy wyskoczy Ci komunikat o dodatkowym zasilaniu chociaż 84gs nie ma chyba go.

dgru
komentarz
komentarz

A jaki masz monitor? Mi to wygląda jak uszkodzone gniazdo na karcie, ale obrazek jet za mały by coś więcej powiedzieć. Czy tak to wygląda tylko w pulpicie czy jak włączysz jakiś program to też?

Wiktor276
komentarz
komentarz

Te paski są od samego począdku jak odrazy włącze kompa cały czas są te paski ;/

Unitra
komentarz
komentarz

To grafika uwalona. Najlepiej kup nową. 8600gt kosztuje używana ze 150zł może i to będzie dużo lepsze rozwiązanie od tej 8400gs. :D

Wiktor276
komentarz
komentarz

znaczy sie ze karta grafiki popsuta i trzeba nową kupić tak? aha i dzięki za fatyge

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.