x-kom hosting

Dziwne piszczenie...

tomis69
utworzono
utworzono

Witam. :)

Mam zasilacz Corsair 650W TX jestem z niego zadowolony, gdyby nie jedno ALE. Otoż, gdy włączam Crysisa pojawia sie dziwne prawie niesłyszalne piszczenie (dodam, że w Crysise pojawia się piszczenie, a w Crysisie Warhead piszczenie i niechce się odpalić na FULL SCREEN tylko w okienku). Raczej by mnie to nie, nie pokojiło, ale gdy włączam kompa po załadowaniu BIOSA komputer się wyłącza, jak odpalam go reszcze raz pisze, że system windows został niepoprawnie zakmnięty i pyta jak chce go włączyć czy w awaryjnym, normalnie lub (czasem się pojawia) z ostatnio zadziałającymi ustawieniami. Czy zasilacz może być uszkodzony, zabardzo nie wiem co może być przyczyną takiego zachowania??

lukasz1908
komentarz
komentarz

Piszczenie to prawdopodobnie to co ja miałem , sprawa piszczącej cewki . W corsair to często spotkane , zdarzają się taki wadliwe modele .

Drugi problem jaki masz jest raczej nie związany z zasilaczem .

mis456
komentarz
komentarz
zdarzają się taki wadliwe modele .

Nie tylko zdarzają się, ale to prawdziwa plaga tych zasilaczy. Dlatego np. Zenfist wycofał je ze sprzedaży

tomis69
komentarz
komentarz

Ale wydaje mi się, gdyby była wadliwa cewka to cały czas zasiłka by piszczała czyż nie?? Jeżeli to nie wina zasiłki to pewnie Visty -_- Reklamować?? ^_^

BlackRaven
komentarz
komentarz

Reklamować?? happy.gif
Jak najbardziej, zwłaszcza że jak już napisano wyżej, jest to powszechny problem w tych zasilaczach. Upewnij się jeszcze tylko że to napewno zasiłka (u mnie piszczał kiedyś pasywny GF 7600GS od Gigashita... - słychać było po zdjęciu boku obudowy i tylko w niektórych grach).
tomis69
komentarz
komentarz

Na 100% to zasilacz, bo jak narazie 3 miesiąc mam zdjęty bok i front :D Dzięki za info;)

Unitra
komentarz
komentarz

Cewka piszczy tylko pod bardzo mocnym obciążeniem a gdy latasz po windzie to przez nią przechodzi mało prądu i przez to nie piszczy.

mis456
komentarz
komentarz
Cewka piszczy tylko pod bardzo mocnym obciążeniem a gdy latasz po windzie to przez nią przechodzi mało prądu i przez to nie piszczy.

Ee, jak mam wyłączony komputer i coś mi piszczało, to Zenfist napisał że wina cewki, a oni się nie mylą raczej

Unitra
komentarz
komentarz

No bo to była cewka ale przyczyn może być wiele.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.