x-kom hosting

Problem z Grafika

ho5a
utworzono
utworzono

Witam wszytkich jako nowy uzytkownik.

Mam maly problem. Otoz, uzywalem wczesniej telewizora Philips 42PFL5603 full hd zamiast monitora do laptopa... tam mialem grafe ge gorce go 7900gtx i wszytko smiglalo w rozdzielczsosci 1920x1080, pracowal jako 2gi ekran. teraz mam stacionarnego kompa i nie mam monitora, moja karta graficzna to ge force 260gtx evga, jest wszytkjo spoko,, dopoki nie zainstaluje sterownikow do tej grafy ;/ noramlnie mi wyswiatla obraz jak odpalam kompa, moge wejsc do biosa itp... w trybie awaryjnym, czy vga... no i nawet normalnie jak winda jest czysta to moge wszytko spoko. Ale jak juz zainstaluje sterowniki do karty graficznwej, to juz nic mi nie wyswirtla - pisze ze obraz niznany czy cos takiego i nie moze wyswietlac. Ale raz w pewnym momencie blysla mi winda w rozdzielczosci 1920x1080 doslownie na ulamek sekundy i znowu, obraz nie moze byc wyswietlony. Dodam ze mam najnowsze setry! wie moze co jest nie tak? bardzo prosze o pomoc.

dawid11113
komentarz
komentarz

spróbuj na jakiś starszych sterownikach odpalić.

ho5a
komentarz
komentarz

Probowalem... Chyba jednak monitor bede musial kupic - ewentualnue w opciach nvidii pogrzebac i odpalic jako w drogim ekranie. W trybie vga (czy jak to tam), czy awaryjnym nie obslguje drajwerow karty graficznej i smiga normalnie - moze nowy soft do tv, albo cos z odswiezaniem ;-e ma ktos jeszcze jakies pomysly?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.