x-kom hosting

Pentium 4 3,4 GHz a P7350 2,0 GHz

myncu
utworzono
utworzono

Witam

Sprawa moje wyglada nastepujaco:

Driver Parallel Lines ma wymagania Pentium 4 3,4 GHz, natomiast posiadam Intel Core 2 Duo P7350 2,0GHz. Jestem laikiem ale z tego co już sie zdazylem zorientowac to wiem ze przy dwurdzeniowych nie sumuje sie ich czestotliwosci (dobry jestem nie? ;) )

Ta gra była tylko jako przyklad. Moje pytanie brzmi: jak te dwa rodzaje prockow maja sie do siebie? Czy skoro ich czest. sie nie sumuja to gra z wymaganiami zalecanymi 3 GHz nie ruszy na najwyzszych ustawieniach na moim sprzecie?

Pzdr

myncu

dzejsonfm
komentarz
komentarz

nie znam się na Intelach, ale akurat Pentium 4 były tak zwalonymi prockami, że do normalnej pracy potrzebowały takich właśnie częstotliwości (ponad 3 GHz), Athlon 2 GHz był od niego szybszy :D Core2Duo bije takiego P4 na głowę, ale to czy ta gra ruszy zależy też od reszty sprzętu, mój przykład : na Sempronie 1,7 odpaliłem Obliviona na max detalach (a to że ledwo szedł to już wina 256 MB RAM i Radka 9550 :) ) także moja odpowiedź na Twoje pytanie jest taka : powinno iść, ale ja się nie znam :)

myncu
komentarz
komentarz

hehe thx jay... ;]

tak na marginesie to idzie na full detalach (czasami troche zamuli ale niemal niezauwazalnie) z tym ze skoro mowisz ze to dzieki pozostalem sprzetowi to podejrzewam ze 3gb RAMu i NVIDIA GeForce 9650m gt z 1gb wlasnej pamieci robi swoje ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.