x-kom hosting

Zakup karty graficznej :)

craxx
utworzono
utworzono

Witam potrzebuje rady mózgów z forum :) Siedzę nad tym od 17 i przymierzam się do GALAXY GEFORCE 9500GT 1024MB XTREME, ale wolę zapytać. Na kartę chce wydać do 400zł. W miarę potrzeby wymienić inne podzespoły. Jestem świadomy, że płyta nie jest najlepsza.

Sprzęcik:

Nazwa płyty głównej: Asus P5VD2-MX

Typ procesora: DualCore Intel Core 2 Duo E4300, 1800 MHz (9 x 200)

Ram: GOODRAM 2x2GB (4GB) DDR2 (PC2-6400) - 800MHz

Zasilacz: FEEL I-350ATX (335W)

Pozdrawiam craxx

lukasz1908
komentarz
komentarz

Zasilacz jest dość za słaby żeby kupować cokolwiek z lepszej grafiki .

Jak oc procesora ? Podrzuć go trochę wyżej i znajdziemy coś fajnego :D

Bar33t
komentarz
komentarz

Nie kupuj 9500GT 1024 DDR2, to straszna kicha.

Zmien zasilacz i podkrec procka ;). Wtedy moznaby bylo sie pokusic o 9600GT ;)

lukasz1908
komentarz
komentarz

Bar33t - mądrze mówi .

komputerowiec?
komentarz
komentarz

ale za 400zł mozna kupić coś lepszego.............po 1 Zmień zasilacz jakiś Chiftec 400W da rade ,potem podkręc procka i na końcu pomyśl o nowej grafice btw jaką masz teraz karte graficzna??

craxx
komentarz
komentarz

Teraz słabego GF 7100GS, Na zasilacz mam osobne fundusze, a procek taktowany na 2,2 i nawet mocno się nie grzeje, bo niedawno wymieniałem chłodzenie. Więc mam się rozglądać za 9600GT tylko która wersja ?? a zasilacz wezmę co kolega @up doradził.

_koniu
komentarz
komentarz

Hej

Sam właśnie zastanawiam się nad zakupem karty i też myślę nad 9600gt ew. 4830

Ten twintech wyglada ciekawie z chłodzeniem CoolerMastera za 420zł http://bitcomputer.pl/product.php?id=9801

ale z tego co grzebałem to wydajeniszy jest 4830, którego można kupić za 450zł w morele.net np.

Sapphire Radeon 4830 - tylko on ma "głośny" wiatrak i brak regulacji obrotów :(

BraYneX
komentarz
komentarz

ja też myślłem o 9600gt :D

może być taki??? Palit

_koniu
komentarz
komentarz

Mam palita 8600gt ( na gwarancji :blink: ). Po niecałym roku użytkowania wiatrak zaczął rzęzić niemiłosiernie ;) - straszny luz się zrobił na nim. No i minusem jest plomba na chłodzeniu w przypadku chęci zmiany na jakiejś inne.

demeryt
komentarz
komentarz

Na jakim monitorze / rozdziałce chcesz działać? Przed zakupem karty z 1GB RAM proponuję przeczytać to:

http://pclab.pl/art34635-22.html

Przy takich kartach, o jakich piszesz 1GB może się nie przydać, lepiej zaoszczędzoną kasę do samej karty dołożyć.

komadin
komentarz
komentarz

Jak chcesz kupowac grafike do 400zł to lepiej kupic Geforca 8800GT.

Według mnie jest lepszy od GALAXY GEFORCE 9500GT 1024MB XTREME.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.