x-kom hosting

Pomoc w wyborze karty do zestawu

szagus
utworzono
utworzono

Witam,

w tej chwili mam:

Procesor Pentium 4 2.4GHz

Płyta ASRock P4I65G taka

Mam do wydania ok. 150zł

Myslałem o kupnie Radeona X1950 256MB DDR3

1. Czy mój procesor nie będzie jej spowalniał? Jeżeli tak, to do ilu mniej więcej musiałbym go podkręcić?

2. Czy Radek od GECUBE jest dobrym wyborem? Zależy mi na ciszy.

3. Czy jej wymiary ni będą za duże do tej płyty :D?

Pozdrawiam

Carlsberg
komentarz
komentarz

Do tego procka polecam 7300gt(ddr3 Palit, Galaxy) ew. na upartego można 7600gs (ddr3 najlepiej wersję zalman od GALAXY)

Ale za 150 zł to raczej takich kart nie kupisz a o Radeon X1950 256MB DDR3 za 150 to możesz zapomnieć

Do 150zł można dostać GF 6600gt :)

P.S podaj markę moc i model zasilacza

szagus
komentarz
komentarz

Chodzi mi o używanego ;) No powiedzmy do 200zł mógłbym dołożyć.

Gdybym zmienił kartę to zasilacz brałbym Amacroxa AX400 (350W). Myślę, że by wystarczył. Ewentualnie dołożę do AX450 (400W).

Czy proc trzeba kręcić do podanych przez Ciebie kart?

Carlsberg
komentarz
komentarz

AGP to już raczej nie produkują

Więc dostanie nowej jest praktycznie niemożliwe

Nie ma sensu pakować się w x1950 ponieważ będzie spowalniana w znacznym stopniu ;)

Bierz tą CLICK! jest podatna na OC ;)

Do 7300 gt nie będzie trzeba proca kręcić :D

Do 7600gs już by się przydało

Lipton
komentarz
komentarz

W życiu nie dostaniesz X1950PRO za 150 zł na AGP... Minimum to 300 zł ponadto nie wiem czy znajdziesz w tej cenie 7300GT, zresztą jak wspomniał o tym kulsberg.

Carlsberg
komentarz
komentarz
Amacroxa AX400 (350W)

Zasilacz wystarczy z zapasem ;)

szagus
komentarz
komentarz

A co sądzicie o Radeon X1650PRO? ;)

Może dla niektórych wyda się to dziwne, ale mam duże zaufanie do tej marki, od zawsze z nich korzystam nigdy nie miałem awarii, a paru moim kolegom GF już siadł ;)

Będę zresztą szukać raczej okazji na allegro, więc chciałbym mieć jak najszerszy wachlarz wyboru :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.