x-kom hosting

Program dajacy wiecej miejsca niz daje sprzetowo dysk?

Slipknot
utworzono
utworzono

Wiec na CDrinfo znalazlem takowy programik: http://www.cdrinfo.pl/news/13651 - pytanie moje czy to prawda co pisza i czy przy moim to cos da czy sobie podarowac?? Czy uzywajac go nie utraci sie danych??

BlackRaven
komentarz
komentarz

Nawet jeśli to prawda, to przy dzisiejszych pojemnościach i cenach dysków twardych, lepiej sobie darować jego użycie - można stracić dane, albo zepsuć dysk. Jedyne "ukryte" wolne miejsce na dyskach o którym mi wiadomo, to to przeznaczone na realokowanie ewentualnych bad-sectorów.

Slipknot
komentarz
komentarz

Rozumiem:) Po co w takim razie takie bzdury wypisuja na CDRInfo i po co tworza takie programy??

BlackRaven
komentarz
komentarz

Poczytaj sobie komentarze do tego programu, być może w 1 na 20 dysków użycie tego programu coś da, IHMO gra nie warta świeczki.

Slipknot
komentarz
komentarz

Najbardziej rozbraja mnie opis programu przez ludzi z CDRInfo.pl, ze z 1GB mozna zrobic 10GB :P

Chyba ten co pisal ten opis byl po jakims hajsie :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.