x-kom hosting

Spalony dysk

Diablomati
utworzono
utworzono

Mam pytanie razem z kumplem skladamy komputer czekamy na plyte glowna i procesor mamy juz dysk grafe i obudowe i pytanie dotyczy dysku niewiemy czy niejest spalony o zdzierca z kafejki chce 30 zl za sprawdzenie i mam pytanie czy jak go podlacze a jest spalony to czy komputer mi sie niewlaczy i czy czasem niespale plyty glownej i calego komputera moze wy mi pomozecie sry ale mam ang win i niemam pl znakow :/

dar55
komentarz
komentarz
dotyczy dysku niewiemy czy niejest spalony
niby dlaczego miałby być spalony ? powąchaj go

jak uszkodzony fizycznie to kompowi się nic nie stanie , jak miał zwarcie to diabeł wie

Gość
komentarz
komentarz

Kilka minut temu wystawiłem posta w tym temacie: link .Post #7. Rób tak, jak tam napisałem, a na 99,9% rozwiążesz problem ;)

Gość
komentarz
komentarz

Spróbuj podłączyć, a jak się płyta bedzie zaczynala palic to wez gasnice. Najlepiej jakas duza, zeby wszystko ugasic.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.