x-kom hosting

GF 9600GT vs HD 3870 w cenie do 400 zł

morenojr
utworzono
utworzono

Szukam karty graficznej do zestawu opartego na :

Prcesor: E5200 2,5GHz

Mobo: MSI P35

Zasialcz: Pentagram 460W

Koledzy z działu ZESTAWY polecają mi coś takiego

GF 9600GT lub

HD 3870

Która z nich byłaby lepsza ( do gier np GTA 4 )

Lub polecicie jakąs inna do 400zł

Mag Magik
komentarz
komentarz

Ta sama wydajność, ale 3870 lepiej sobie radzi z wyższymi rozdzielczościami, a 9600gt z antyaliasingiem.

Za dopłatą może ~20zł znajdziesz GeForce 88GT/9800GT, lub Radeon HD4830.

Gość
komentarz
komentarz

Jeżeli zależy ci na GTA IV to weź GeForce 9600GT ;)

Obie te karty są podobne wydajnościowo, ale GeForce lepiej sobie radzi z GTA IV :)

morenojr
komentarz
komentarz

jesli chodzi o karty z allegro to raczej nie zdecyduje sie na nie (obawy co do orginalności produktu / no i enewntualna gwarancja) , jestem z pomorza , bede kupował w gralu. I nie chodzi mi tu tylko o gry , ale o ogólną wydajność .

Ta sama wydajność, ale 3870 lepiej sobie radzi z wyższymi rozdzielczościami, a 9600gt z antyaliasingiem

Nie bardzo kumam o co tu chodzi z tym antyliasingiem ? co co znaczy?

Lipton
komentarz
komentarz

Antyaliasing czyli wygładzania wszystkich zniekształceń. Wtedy tworzą się wygładzone krawędzie co daje większą przyjemność w grze :)

morenojr
komentarz
komentarz

Aha i nie wiem o co chodzi z tymi kartami graficznymi.

Np. GF9600GT są różne nazwy od Zotac, Palit , i jeszcze jakies o co w tym chodzi. Czy karte GF9600GT pordukuje rózne filrmy i te koncówki to nazwa firmy czy o coś innego bo juz sie troche pogubiłem

Przy Radeonach też tak , jest no model 4870 i jakas koncówka Zotac,i inne .

I która z tym GF9600GT jest dobra/wydajna w cenie do 400zł ?

Mag Magik
komentarz
komentarz

Tak, te "końcówki" to producenci. Fajnie jakbyś dopadł 96GT od MSI, która ma ciche i wydajne chłodzenie ;)

morenojr
komentarz
komentarz

ale pewnie jest najdroższa z tych wszystkich firm co ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.