x-kom hosting

duże użycie procesora

dastin
utworzono
utworzono

witam mam problem bo mój procesor siąga do 100% użycia i nie wiem dla czego.. mam nie wiele programów włączonych i nie wiem dlaczego jest 100% raz na jakiś czas...

Gość
komentarz
komentarz

Skanowałeś kompa pod kątem wirusów?

Otwórz Menażer Zadań (Ctrl+Alt+Delte), przejdź na zakładkę Procesy i dowiedz się co tak zużywa procesor :)

Wróżek na tym forum nie ma ;)

marconn10
komentarz
komentarz

Sory, że tak sie podłączyłem. Mam ten sam problem. Zrobiłem to co kolega napisał i wyszło mi : iexplorer.exe oraz inny program cisvec.exe. i po prostu zakończyłem działanie tego programu. Nie wiem czy dobrze zrobiłem?

Mattix95
komentarz
komentarz

iexplorer.exe to nic innego jak Internet Explorer ;) ( przeglądarka internetowa ) a nie wiem czy dobrze napisałeś

cisvec.exe

Wydaje mi się że źle napisałeś ale proces cisvc.exe jest to usługa indeksowania plików ( narzędzie microsoftu służące do szybszego wyszukiwania plików ) . Możesz to wyłączyć tak :

Panel Sterowania -> Narzędzia administracyjne -> Usługi i tam Usługa indeksowania dwa razy na nią kliknij i zatrzymaj jeśli jest uruchomiona i ustaw na Wyłączony.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.