x-kom hosting

Probelm z kartą graficzną

sabala
utworzono
utworzono

Kupiłem sobie nową kartę graficzną geforce 8400 GS pci-e. Wyłączyłem moją zintegrowaną kartę graficzną podpiąłem nową i jak włączam komputer to słychać krótk,i głośny dźwięk i pojawia się czarny ekran na którym pisze ,,922-this system only supports SDVO/ADD2 cards in the 16x slots. Proszę o pomoc co zrobić, żeby ta karta ruszyła.

pm666
komentarz
komentarz

Jeden długi ciągły dzwięk ozncza, że karta graficzna nie jest podłączona, a ta informacja co napisales, mówi o tym, że nie wpiąłeś karty graficznej do slotu 16x PCi. Podaj model płyty a najlepiej zdjęcie, oczywiście płyty głównej :P

sabala
komentarz
komentarz

Napisz mi jak się sprawdza model płyty głównej bo nie mam opcji zrobić zdjęcia. Ale ten dźwięk się włączał nawet jak nie wyłączyłem zintegrowanej karty graficznej tylko porostu wpiąłem ta nowa

damib
komentarz
komentarz

A dodatkowe zasilanie pod kartę podpięte?(jeśli owa ma)

sabala
komentarz
komentarz

Nie wiem czy mam jakieś dodatkowe zasilanie na karte graficzną ale raczej bym zauważył tutaj daje plik ze wszystkim o moim kompie z programu everest http://s160.chomikuj.pl/File.aspx?id=56239...name=Report.htm

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.