x-kom hosting

Double boot CD

Daniel W.
utworzono
utworzono

Witajcie.Pierwszy temat,maly stres. Przejde do sedna sprawy. Potrzebuje programu za pomocą którego na jeden nosnik(przykładowo Płytę DVD) Będe mógł nagrac 2 płytki narzędziowe..Hirens Boot,UBC. Czy ktos zna jakąs moteode,aby przy bootowaniu płytki wybrac interesujące mnie narzędzie i po prostu go używać?

pozdrawiam

Daniel

Daniel W.
komentarz
komentarz

Dzieki PIKU, sukces jest,jednakże połowiczny. Udało sie stworzyc multi bootowalną płyte..Nawet ładnie sie bootuje,jest pole wyboru. Po wcisnieciu Hot-Key,który to przypasowałem do danej pozycji sypie błędami odczytu,cos o emulacji Raw. Wydaje mi sie,ze trzeba bedzie cos pokombinowac,jezeli ktos ma mozliwości,chęci pomocy,bardzo poprosze o możliwe rozwiązanie. Płytka jakze bardzo potrzebna:)

pozdrawiam

Daniel W.

piku
komentarz
komentarz

Może chodzi sam zapis płyty w trybie RAW?

Daniel W.
komentarz
komentarz

Tak,RAW nie udostepnia mozliwosci kopiowania,nagrywania płyt typu extras(to pewnie multi) Tylko nie widze opcji,jak zmienic ten trybik ....Co,jak,gdzie..Nie mam pojecia,a nie chce kolejnych płyt wyrzucac

pozdrawiam

Daniel

Odświeżam.Wazne

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.