x-kom hosting

dysk bez górnej obudowy czy to mozliwe

mefistergo
utworzono
utworzono

witam planuje poprosić wujka chirurga żeby w jak najlepszych warunkach ściągnął mi górną pokrywkę dysku i założył zamiast niej przyszykowane już plexiglas czy wykonanie tej operacji w sterylnej czystości ma szanse powodzenia ?? jak tak to jakie nawet jak są żadne to mam zamiar spróbować bo dysk ten nie ma dla mnie żadnej wartości chcę go raczej zrobić na pokaz :P P

a jeśli zadziała to czy będą duże opóźnienia spowolnienia itp w pracy ??

w zasadzie komp którego składam na pokaz i tak służy tylko do pokazania ze to działa itp

tofik177
komentarz
komentarz

Jak komp na pokaz to mozesz tak zrobic.. Ale ogólnie po rozchermetyzowaniu dysku on juz długo nie podziała.

Imaxus
komentarz
komentarz

Komp może i fajnie będzie wyglądał, ale mógłbyś poprawić "gurnej"na "gÓrnej.

mefistergo
komentarz
komentarz

a może mi ktoś wyjaśnić co to znaczy ze dysk jest hermetyzowany ?? to znaczy ze nie ma tam powietrza czy ze jest w sterylnej czystości bo mój wuja mówi ze jak tylko sterylna czystość jest potrzebna to może i dysk i plexiglas wysterylizować w takiej maszynce co o tym myślicie ??

mefistergo
komentarz
komentarz

aha czyli z tego co tu czytam i na chłopski rozum nie może być powietrza tylko jak to wykonać hymmmmmm chciał bym żeby ten dysk jeszcze trochę posłużył na wystawie :P ale myślę ze samo wysterylizowanie i dokładne złożenie w chirurgicznej czystości będzie w miarę dobrym zabezpieczeniem ?? i może mi ktoś powiedzieć jak zmienić temat dokładnie to poprawić to u na ó ??

Daniel W.
komentarz
komentarz

Chodzi Ci o CCC?

Z tego co pamietam to Klawisze dostepu,Hotkeys

pozdrawiam

Daniel W.

mefistergo
komentarz
komentarz

niewiele mi ten słownik pomorze przyjechałem do polski z angli i nie znam dobrze polskiego :P ale cięgle się z kuzynka douczam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.