x-kom hosting

260, 280, 285, 9800gtx+

krissonek
utworzono
utworzono

A więc męczę się jaką kartę wybrać pod mój zestaw:

1. E8400

2. Asus P5Q Pro/MSI P45 Neo 2 FR

3. OCZ 2x1 platinum rev.

4. BeQuiet 550W-620W

5. Coler Master Dominator 690

6. Pentagram Karakorum na procka za 79zł.

*Ja osobiście samemu sobie proponuje GTX280.

*Jaki zasilacz dobrać do zestawu?

*Nie będę kręcił.

Przede wszystkim do gier, do filmów i do neta, również na stronki bo zajmuję się php-fusion.

Chcę się zmieścić na www.esc.pl w 3500zł.

Naxi
komentarz
komentarz

ja polecam geforce 260 (core 216) a zasilacz mozesz brac corsair 520 albo 450 W ( wystarczy spokojnie )

karta wskazana przez Ciebie jest ok ale jak procka nie bedziesz krecil to nie wiem czy sie taka oplaca brac a powiedz mi w jakich rozdzielczosciach chcesz grac ?

bartEEEk
komentarz
komentarz

Ja bałbym się wsadzić GTXa260 pod 450W...

pm666
komentarz
komentarz

Ten be quiet 620 W co masz to spokojnie wystarczy do gtx 260 . A nie zastanawiales sie na SLI 2x 260 GTX lub 2x 280 GTX? ale chyba na płycie Ci nie pójdzie niewiem na tym się nie znam bo do 3000 zl dwie GTX 280 spokojnie podlaczysz. Za niecale 2000 zl zrobisz 260 GTX 2x. A zasliacz cos się powinno znajsc do 500 zl. Ale raczej polecal bym Ci z tego wszystkiego GTX 280 (choc porcek bedzie spowalnial ale co z tego jak moze cos nowego kupisz ;) ) A co do zasilacz jak masz tyle kasy to może to (sorki, że w komputroniku) http://www.komputronik.pl/Zasilacze_do_obu...pelny,id,64608/ bardzo dobry stosunek cena/jakość :)

bartEEEk
komentarz
komentarz

On 3500zl to chce wydać na wszystko więc nie proponuj mu gtx280 x2

faciek
komentarz
komentarz

Jak mniejszy monitor niż 24" to jedną 260 gtx

krissonek
komentarz
komentarz

Otóż zamierzam grać nie na najwyższej rozdzielczości, tylko takiej pośredniej. A wtedy jakbym wziął gtx260 core216 to procka mam zmieniać? Monitor mam HP w2007v. Otóż wolę poczekać i dołożyć kasę do procka i kupić coś lepszego, ważne żeby karta się nie marnowała.

piter00711
komentarz
komentarz

I dobrze zrobisz, karte polecam EVGA GTX 260 SSC 55nm wydajnościowo podobna do GTXa 280, jeśli weźmiesz gtxa do e8400 to tzreba by go podkręcić do 3.7ghz. Bez podkręcania musiałby być taki q9550.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.