x-kom hosting

Stary radeon,

TCNieI
utworzono
utworzono

Witam :D tak właśnie sobie przeglądałem fotki i znalazłem moją starą kartę :D

Radeon 9250, krótki opis.

kartę przerabiałem jakieś 1,5 roku temu :D a wyszło piękna stylowa a`la drewniana zabudowa z potężnym wiatrakiem 80mm :P

dzięki temu udało się uzyskać wyższe taktowanie na pamięci o jakieś 10% bodajże i niższa temperatura o jakieś kilkanaście stopni

po jakiś 3 miesiącach się przypaliła, i kaput :P

38694373pu0.th.jpg

88615257bc9.th.jpg

27820219pe1.th.jpg

dem
komentarz
komentarz

heh...hardcore a to obicie tzn to a'la drewno przypomina mi stoliki z jednego baru mlecznego :D

Fallen
komentarz
komentarz

wiatrak 80mm a robi wrazenie na przeciwko tej karty jakby był 120mm :P karta pewnie miala 20st :P

  • 2 tygodnie później...
hawli
komentarz
komentarz

a to powietrze ktore fan wdmuchuje ma jak wyleciec? haha pewnie nieźle to szumi ?

TCNieI
komentarz
komentarz

szumieć jakoś nie pamiętam żeby szumiał w sumie nie grzał się wtedy aa :Phawli narysowałem schemat żebyś zobaczył którędy powietrze wyleciawało :D

sh.jpg

post-31596-1234286176_thumb.jpg

hawli
komentarz
komentarz

ciekawy pomysł, ale osiągnałbyś to samo albo i lepszy efekt montując wentyl z boku radiatora, zeby tworzył z nim jakby literę L - pozioma linia do podstawa radiatora a pionowa to wentyl. zrobilem tak w swoim gf7300 i mam z 10 stopni mniej na podkreconej w stosunku do bez oc. :)

TCNieI
komentarz
komentarz

o :D ale zrozum :D że już nie mam tej karty leży albo leży gdzieś w rupieciach :D temat zrobiłem bo znalazłem fotki, a zabudowę robiłem bardziej pod kątem wizualnym ;]:D

hawli
komentarz
komentarz

rozumiem rozumiem :) tylko tak mowie, na przyszlosc :) jeszcze mozna dac dwa fany (wtedy wyjdzie jakby "U") ale jak dla mnie to przesada

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.