x-kom hosting

Karta do gier do 280zł?

maxv12
utworzono
utworzono

Tak jak w temacie.. Poszukuje karty graficznej do 280zł.. Propozycje?

Naxi
komentarz
komentarz

do jakiego zestawu bo jak do tego co masz w sygnaturce... ;)

maxv12
komentarz
komentarz
do jakiego zestawu bo jak do tego co masz w sygnaturce... ;)

Heh :P nie no dla kumpla szukam bo spalił.. więc?

Lipton
komentarz
komentarz

Musimy wiedzieć jakiego kompa ma Twój kolega :)

kozman
komentarz
komentarz
zalezy jaki zestaw ma kumpel

ja polecam cos takiego http://www.allegro.pl/item534768641_geforc...na.html#gallery albo http://www.allegro.pl/item538080007_gigaby...ja.html#gallery choc GF lepszy, jesli chcesz za ta cene mozesz kupic cos slabszego 8600GTS, HD3850, albo 9500GT OC

Błagam nie polecaj 4670 od gigabyte... (suszara gorsza niż 5-letni zasilacz bez czyszczenia)

Jedynym rozsądnym wyborem 4670 to HIS.

Ja bym jednak wziął 3850, bo jest to w sumie najbardziej optymalny wybór.

9600gt jest jednak za drogi, a 3850 będzie niewiele mniej wydajny.

maxv12
komentarz
komentarz
zalezy jaki zestaw ma kumpel

jutro będę wiedział bo z kompem będzie u mnie.. chcę jeszcze tą jego kartę przetestować bo może się nie spaliła tylko on tak mówi (ale na zapas pytam o nową jak coś)..

A ten GF czemu lepszy od radka? bo 256 bitowy?

tomekk600
komentarz
komentarz
Błagam nie polecaj 4670 od gigabyte... (suszara gorsza niż 5-letni zasilacz bez czyszczenia)

Jedynym rozsądnym wyborem 4670 to HIS.

Ja bym jednak wziął 3850, bo jest to w sumie najbardziej optymalny wybór.

9600gt jest jednak za drogi, a 3850 będzie niewiele mniej wydajny.

z 3850 bym si zgodził ale ten 9600gt co znalazł ya20081 jest na pewno bardziej opłacalny. jeszcze nie widziałem takiej niskiej ceny..

Zgodność z technologią nVIDIA SLI / ATI CrossFire tak

chociaz ten koels chyba nawet nie wie co sprzedaje.. producenta też nie podał

Gość
komentarz
komentarz
9600gt jest jednak za drogi, a 3850 będzie niewiele mniej wydajny.

hmmm nie powiedzialbm ze niewiele, 9600GT~HD3870

maxv12
komentarz
komentarz

Czy ten GF potrzebuje osobnego zasilania do PCI-E? Bo okazuje sie, ze koleszka nie posiada takiego na tym zasilaczu co ma.....:/

Dobra znalazłem przejściówkę molex na pci-e wiec może być..

Parametry kompa: zasilacz Fever 400w (starczy?,) płyta gigabyte GA-945GZM-S2, 2GB DDR, dysk pomijam, Proc C2D 2x2.2 GHz

Duma Katalonii
komentarz
komentarz
hmmm nie powiedzialbm ze niewiele, 9600GT~HD3870

Zgadzam sie

Proponuje jednak licytować ta 8800gs od EVGA http://www.allegro.pl/item535432222_evga_g...tv_polecam.html :)

Mozna tez ta 9600gt http://www.allegro.pl/item537134053_asus_e..._glaciator.html ale watpie by poszła za mniej niz 300zl^^

Czy ten GF potrzebuje osobnego zasilania do PCI-E? Bo okazuje sie, ze koleszka nie posiada takiego na tym zasilaczu co ma.....:/

Tak potrzebuje dodatkowego zasilania,ale sa przelotki wiec niech sie nie martwi,chodz to chyba musi byc zasilacz noname jak nie ma tego złącza,czyli prawdopodobnie zasilacz będzie do wymiany :(

maxv12
komentarz
komentarz

Czyli będzie potrzebny nowy zasilaczy czy przejściówka wystarczy?.. wolałbym być pewien niż wydać ponad 300 zł na kartę i się rozczarować.....

Duma Katalonii
komentarz
komentarz
Czyli będzie potrzebny nowy zasilaczy czy przejściówka wystarczy?.. wolałbym być pewien niż wydać ponad 300 zł na kartę i się rozczarować.....

Zalezy jaki jest zasilacz do tej pory,musisz podac nazwe producenta i moc w wattach.

maxv12
komentarz
komentarz
Zalezy jaki jest zasilacz do tej pory,musisz podac nazwe producenta i moc w wattach.

Napisałem zasilacz Fever 400w

kozman
komentarz
komentarz

Z tym zasilaczem za wiele nie zdziałasz.

Kup chociażby fortrona 350w i jakiegoś radeona 3650/gf8600

maxv12
komentarz
komentarz

Dobra panowie koleszka się określił na sumę 400zł do wydania na zasilacz i grafe do tego oto zestawu..:

MOBO: gigabyte GA-945GZM-S2

PAMIĘĆ: 2GB DDR2 (firma bliżej nieznana)

PROCEK: C2D 2x2.2 GHz

Proszę was o te dwa konkretne podzespoły..

tomekk600
komentarz
komentarz
Z tym zasilaczem za wiele nie zdziałasz.

Kup chociażby fortrona 350w i jakiegoś radeona 3650/gf8600

taaak ja miałem to samo 3850 do wyboru z akyga 420w który miałem i musiałem kupic 3650 i zasił z sygny. żałuje, odradzam:P

radził bym ci licytowac tego 88gs lub szukac jakiegos 3850 ponizej 3 oczywiscie. bo 9600gt nie kupisz w tej cenie chyba ze suszarke palita

EDIT:

http://www.allegro.pl/item541893364_asus_r...tor_24m_gw.html

brał bym to

maxv12
komentarz
komentarz

No grafika spoko, daj do tego jeszcze jakiś zasilacz co by wyszło 400zł z przesyłkami itp bo to dla kumpla wiec nie mogę nic dołożyć....

EDIT: Kartę jednak trzeba będzie dać trochę tańszą bo z tego co szukałem to zasilacza w cenie mieszczącej się w 4 stówach nie znajdę... No chyba, że macie jakąś rade...

Dobra temat zamknięty...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.