x-kom hosting

amacrox czy chieftec

gałka1
komentarz
komentarz

ja mam chieftec`a i mysle ze to dobry zasilacz.

pod oc tez starczy.

Gość
komentarz
komentarz

Moc mają taką samą, poza mocą szczytową. Szukaj tanszego Modecoma MC 400w

Gość
komentarz
komentarz

Bierz Chiefa :)

krasnal2008
komentarz
komentarz

Też myślałem bardziej o chieftecu ale podobno on jest strasznie głośny to prawda?

Gość
komentarz
komentarz

Ja polecam Amacroxa - cichszy od Chieftec'a ;)

Chieftec głośny jest :)

dar55
komentarz
komentarz

podobno on jest strasznie głośny
nie
Gość
komentarz
komentarz
nie

Nie jest głośny..? <_< od kiedy?

//od zawsze, mam taki :P //dar55

To nie oznacza że jest cichy :D

Zależy też dla kogo, ale w porównaniu do Amacrox'a jest głośny :)

krasnal2008
komentarz
komentarz

Nie chodzi mi o to żeby go nie było wcale słychać ale też nie chcę żeby mi komp warczał jak odkurzacz :P

Jaki będzie w stosunku do tego co mam teraz?

Hammer
komentarz
komentarz

Mam tego Chiefteca, podczas obciążenia jest dość głośny natomiast przy przeglądaniu internetu itd. jest nawet cichy. Napięcia trzyma no i chłodny jest nie grzeje się zbytnio.

Mag Magik
komentarz
komentarz

Nie warto, brać tego Amacrox'a to jest to samo co Modecom MC 400 a droższy, w tej cenie jest cichszy i mocniejszy Pentagram 460W lub Antec Earth Watts 380 OEM jak na wentylator 80mm to jest bardzo cichy, ma dużo wyższą sprawność, robiony przez Seasonica który robi też Corsairy z serii HX, VX450 i TX650, jest to zasilacz bardzo dobrej jakości.

Gość
komentarz
komentarz

Amacrox Warrior AX450-PNF to nie jest to samo co ModeCom MC400. Amacrox jest cichszy i ma wyższą sprawność. Pentagram również nie jest cichszy od Amacrox'a ;)

Z podanych wyżej zasilaczy tylko Antec jest cichszy :)

komputerowiec?
komentarz
komentarz

cichszy nie cichszy oba to dobre zasilacze,co wy macie małe dzieci wszyscy w pokojach ze tak was boli ten troche wyzszy szmerek?Ja tam na swojego Chifteca nie narzekam

Gość
komentarz
komentarz
ma wyższą sprawność.

Toś mnie chłopie rozbawił :lol: to są te same zasiłki, różnią się kolorkiem i wentylem, nic poza tym. Jeśli jestes fanboyem amacroxa to i automatycznie stajesz się fanboyem modecoma :]

Mag Magik
komentarz
komentarz

Warrior jest to ta sama konstrukcja, różniąca się tylko wentylatorem, są robione przez Fortrona a ta firma robi bardzo dobre zasilacze, inne zrobione przez nich zasilacze to OCZ i be quiet..

Gość
komentarz
komentarz
Warrior jest to ta sama konstrukcja, różniąca się tylko wentylatorem, są robione przez Fortrona a ta firma robi bardzo dobre zasilacze, inne zrobione przez nich zasilacze to OCZ i be quiet..

Właśnie ten wentylatorek czyni Amacrox'a cichszym. Po za tym Amacrox ma dłuższą gwarancje (o to chodziło mi ze sprawnością) ;)

krasnal2008
komentarz
komentarz

Ok to chyba wezmę chiefteca. Tylko powiedzcie mi jeszcze czym różni się zasilacz OEM od BOX?

Gość
komentarz
komentarz

OEM - sam zasilacz

BOX - zasilacz, pudełko i kabel zasilający

Imo nie warto dopłacać.

Duma Katalonii
komentarz
komentarz

Bierz Chiefteca 400w lub Modecoma MC400w :)

Właśnie ten wentylatorek czyni Amacrox'a cichszym. Po za tym Amacrox ma dłuższą gwarancje (o to chodziło mi ze sprawnością)

:down: :słabe: Modecom MC to technicznie to samo co Amarcox tylko w innym kolorze obudowy.

krasnal2008
komentarz
komentarz
Bierz Chiefteca 400w

Wystarczy 400w czy lepiej 450w

Bo na tej stronie http://www.extreme.outervision.com/PSUEngine jest napisane że z nową kartą i OC procka do 3.2GHz będzie zużywać 330w

Duma Katalonii
komentarz
komentarz

400w wystaczy,Chieftec 400w ma tyle samo mocy co Chieftec 450w na lini v12(ok 350w),z ktorej moc czerpie grafa i proc,czyli najbardziej prądożerne elementy komputera :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.