x-kom hosting

Blokada telefonu

Pandi
utworzono
utworzono

Witam znalazlem na strychu taki telefon moto T190 ale ona jest zablokowana wyskakuje komunikat "telefon zablokowany" i żąda kodu;/ a ja go nie znam probowalem wszystkie "mozliwe" proste sposoby i nic;/

wie ktos moze co zrobic? da sie jakoś zresetowac ten telefon czy cos?

zeniTh
komentarz
komentarz

telefon jest prawdopodobnie kradziony !

chyba, że u Ciebie był "od nowości" to możesz spróbować wgrać mu nowe oprogramowanie ... ale nie jestem pewien czy to pomoże ...

Pandi
komentarz
komentarz

ten telefon pare lat temu miał moj brat :P

ale ja ja mam mu to wgrać? nie mam kabla i w ogole tam jest tylko wejśćie na ładowarke;p

to staaaary telefon;p

Pajdek
komentarz
komentarz

Tak się wyświetla jeśli np. włożysz kartę z Plusa a telefon ma SimLocka na Ere ;)

n31T
komentarz
komentarz
telefon jest prawdopodobnie kradziony !

A na jakiej podstawie tak sądzisz :o ?

Pandi
komentarz
komentarz

No dobra jak wkładałem wlasnie plusa chcial jakis kod ktory mial 8 cyfr, zgadzam się;p a że moj brat zawsze miał ere to włozyłem wlasnie karte ery bo pomyślałem o simlocku;p to teraz się włączyła standardowa blokada telefonu, (kod: standart 1234) i psikus, nic nie działa;]

Pajdek
komentarz
komentarz

To może o pin kaman ;) spróbuj też 0000

Pandi
komentarz
komentarz

Próbowałem juz wszystkiego co w miare "możliwe" nawet znalazłem jakieś "kody" do motoroli i większość poleceń działa np. na ustawienia, ale polecenie na zmiane wszystkich kodów zabezpieczeń na domyślne oczywiście nie działa ;/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.