x-kom hosting

Karta graficzna

mnb
utworzono
utworzono

Witam, chciałbym Was poprosić o pomoc w kwestii doboru karty graficznej. Mianowicie zależy mi na wydajności w rozdziałce 1680x1050 oraz niezbyt wygórowanej cenie.

Sprzęt:

Procesor: QuadCore Intel Core 2 Quad Q6600, 2400 MHz (9 x 267)

Płyta główna: MSI P35 Neo2-FIR/FR / P35 Platinum (MS-7345) (2 PCI, 2 PCI-E x1, 2 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN, IEEE-1394)

Macie jakieś pomysły? :P

lukasz1908
komentarz
komentarz

Zależy do ilu udaję ci się wykręcić swojego małego procka .

Doradził bym ci HD 4850 , ale to musisz mieć 3,0 GHZ przynajmniej .

mnb
komentarz
komentarz

Tak tak, zamierzam kręcić procka ale na chwilę obecną nie mam dodatkowego chłodzenia. Zapomniałem jeszcze napisać o zasilaczu: Chieftect GPS-500AB A, 500W. Dodatkowo mam jeszcze jedno pytanie.. od którego producenta karta jest najatrakcyjniejsza i najbardziej godna kupna? :P

tomek.b9
komentarz
komentarz

Gainward GS/ ASUS TOP/ Sapphire Toxic/ PowerColor PCS+

Czabi
komentarz
komentarz

Ile mozesz przeznaczyc pieniedzy na zakup karty graficznej?

Machej666
komentarz
komentarz

E 8400 + HD 4850 w wersji toxic najlepszy , gainward najlepszy .

Najlepiej i najwydajniej kupić najtańszy HD4850 + accelero S1 + wentyl + chłodzenie pamięci , cena ok . 660 zł

Najlepsze temp , OC na maxa . :D:D

demeryt
komentarz
komentarz

Przy HD4850 Toxic uwaga - to świetna karta ale ma nieregulowany fan, który zarówno w spoczynku jak i w stresie wali na 1800 RPM - można się przyzwyczaić, ale jednak głośna cały czas.

Zapytaj sprzedawcę o to, ciekawe, czy będzie wiedział i czy będzie chciał powiedzieć ;) Teraz nawet gdybym wiedział przed zakupem to i tak bym kupił, bo się przyzwyczaiłem a karta gicio.

Machej666
komentarz
komentarz

No to lipa ten toxic . Ja osobiście polecam Accelero S1 + Noiseblocker 120 mm

Takie chłodzonko nie ma sobie równych .

mnb
komentarz
komentarz

W sumie głośność zbytnio mnie nie rusza, bo zasilacz i tak dość głośno 'warczy' :P. Może ktoś jeszcze dorzuci swoją opinie o ww. kartach? ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.