x-kom hosting

Czemu mam takie duże użycie procka?

marconn10
utworzono
utworzono

Witam. Mam procesor C2D E 6300 1,86 GHz. Od ok 4 dni przy zwykłym buszowaniu w internecie użycie procesora wynosi od 60 do 100%. do tego wiatrak strasznie warczy . Prosze o pomoc.

BlackRaven
komentarz
komentarz

Daj screena z menedżera zadań Windows, zakładka procesy. Skanowałeś system antywirusem?

marconn10
komentarz
komentarz

Sory ale nie wiem jak zrobić skreena> Mam zainstalowanego Kaspersky-ego

a co mogło sie stać ?

jacmiszcz92
komentarz
komentarz

Na klawiaturze masz przycisk Print Screen (po prawej stronie od F12) dusisz go, potem start->uruchom->mspaint->edycja->wklej i zapisujesz zdjecie, a na koniec wklejasz na imageshack - dajesz przegladaj i wybierasz lokalizacje zdjecia tam gdzie je zapisales i klikasz host it. dajesz linka

gostek
komentarz
komentarz
potem start->uruchom->mspaint->edycja->wklej i zapisujesz zdjecie

on pyta jak zrobic screena, a ty juz wywalasz... po ludzku wlaczasz painta, wklejasz(np. przez edycja->wklej) i zapisujesz...

marconn10
komentarz
komentarz

Prosze:

bez_tytuĹssu.jpeg

post-33914-1232985270_thumb.jpeg

star4870
komentarz
komentarz

Nie pokazałeś wszystkich procesów,z boku masz suwak, lub naciśnij na zakładkę cpu by pogrupować procesy według użycia. Najlepiej jak wykonasz screena przy odpalonej przeglądarce by pokazać to obciążenie.

Jakiś proces obciąża ci procesor na 50% ale niema go na screenie jest poniżej(zjedz suwakiem).

marconn10
komentarz
komentarz

drugi

star4870
komentarz
komentarz

Dodaj screen ale z pełną lista procesów, w poście powyżej niema linka/screena.

marconn10
komentarz
komentarz

Użyta przestrzeń dostępna dla załączników 4,92MB z 3,42MB co ma zrobić?

nie moge wysłsć screena dlatego napisze:

cisvc.exe

proces bezczynno...

explorer.exe

iexplorer.exe

w tych pozycjach pod CPU wyświetla sie najwięcej

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.