x-kom hosting

Radeon 4870 problem ! Help

saaint
utworzono
utworzono

Witam,

Dopiero co zakupilem sobie Radeona 4870 512 mb Gigabyte, i mam z nim pewien problem, ogolnie wszystko jest ok, testy w 3DMarku06 wychodza swietnie, wszystko chodzi ok ale kiedy gram co 15-20 sec mam cos takiego jak zaciecie sie gry (klatkowanie) trwa to doslownie mniej niz sekunde i tak co chwila.

Pozostala konfiguracja kompa to: Intel Q6600, 4GB RAM, Plyta Asus PK5E-WIFI/AP, HDD Samasung 500MB, Zasilacz FEEL 500W - System Vista Ultimate

Nie wiem czy jest to problem sterownika (zainstalowalem najnowsze ATI+DX oczywiscie), Jak wiadomo karty te dosyc mocno sie grzeja i moze jest to przyczyna tego, dostawic jakies dodatkowe chlodzenie? HELP.

krecha
komentarz
komentarz

umnie było podobnie terz mam tego radka ale mnie wywalało w czasie g :D ry po 30 minutach , zminiłem zasiłke na corsarira 1000 w i hula :))

saaint
komentarz
komentarz
umnie było podobnie terz mam tego radka ale mnie wywalało w czasie g :D ry po 30 minutach , zminiłem zasiłke na corsarira 1000 w i hula :))

Czy od razu zmieniac z 500W na 1000W, moze cos dobrego ok 750W wystarczy?

dgru
komentarz
komentarz
Czy od razu zmieniac z 500W na 1000W, moze cos dobrego ok 750W wystarczy?

FEEL to słabizna i nie nadaje się pod twoją konfigurację. 550 W powinno wystarczyć ale musi być porządne np Chieftec CFT - 550A, lub Be Quiet Straight Power E6-550W. Ceny ok 300 -350pln

damib
komentarz
komentarz

Do czego wy chcecie te 1000W ?... chyba że masz HD4870 X2 razy dwa to i tak by było za dużo... tu wystarczy 450W od chiefteca. Jeśli jest to pierwsza wersja feel to się nie dziwie że sie nie wyrabia podczas gier.

saaint
komentarz
komentarz

Ostatecznie zamówiłem Corsair TX750W ! Bedzie git i na przyszłość mam nadzieje :D

dgru
komentarz
komentarz

750 W to sporo za dużo. Nie potrzebnie przepłacasz, nawet na przyszłość.

saaint
komentarz
komentarz
750 W to sporo za dużo. Nie potrzebnie przepłacasz, nawet na przyszłość.

Od przybytku, glowa nie boli :)

Dzieki za pomoc ludziska.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.