x-kom hosting

Co kupic? Gigabyte HD4850 vs Gigabyte 9800GTX+

Tropi
utworzono
utworzono

Witam ,nie doszukałem sie podobnego tematu a mam maly problem , zamierzam nabyc jedną z tych kart :

Gigabyte 9800GTX+ 1GB 256Bit PCI-E Zalman lub Gigabyte HD4850 1GB 256 PCI-E GDDR3 Zalman OC

Ich cena tam gdzie kupuje prawie sie nie rozni ( nie podaje linkow do sklepow bo nie wiem czy mozna?)

Obie karty są chlodzone i podkrecone fabrycznie przez Zalmana ,wiec ich wydajnosc rozni sie od referencyjnych wersji ,ktos juz mial taki dylemat ?

Bardzo prosze o wypowiewdzi i dziękuje!

P.S

Pytanie jeszcze co do pamieci ,rowniez jedna cena , czy ktos wie co lepsze ?

Patriot DDR2 Dual Chanel 4GB 1066 5-5-5-15 czy Geil 4GB DDR2 1066 5-5-5-15 Ultra Dual Chanel

robo666
komentarz
komentarz

Ja bym brał radka 4850 :)

qwertyzax
komentarz
komentarz
Obie karty są chlodzone i podkrecone fabrycznie przez Zalmana ,wiec ich wydajnosc rozni sie od referencyjnych wersji ,ktos juz mial taki dylemat ?

Bardzo prosze o wypowiewdzi i dziękuje!

Daj linki do obu kart bo tak na opis to ciezko porownac ;)
dgru
komentarz
komentarz

Generalnie HD4850 jest jednak nieco lepszy niż GTX. Różnice nie są wielkie, ale HD jednak jest szybszy. Poza tym to nowa technologia, a GTX to taki staruszek na ostrych sterydach :) Z drugiej strony zdarzają się programy które wspierają bardziej NVidia np GTA 4 i tu GTX nieco lepiej wypada. Wybór należy do Ciebie :)

dgru
komentarz
komentarz

HD4850 nawet nieco tańszy. Brałbym właśnie Radka.

star4870
komentarz
komentarz

A nie lepiej dopłacić 60zl i na allegro kupić sapphire 4870?

lukasz1908
komentarz
komentarz

To już będzie 800 zł , ludzie ... on się zastanawia między hd4850 / 9800 gtx

Co do radka hd 4850 możesz wziąć od asusa szukać w cenie nieco ponad 600 zł

Ew . Kupić za 500 zł z referentem i własnoręczna wymiana którą szczerzę polecam ( wymiana koło 100-110 zł )

wydajność za to będzie dużo większa.

star4870
komentarz
komentarz

Ale on nie szuka zwykłego hd4850 / 9800 gtx tylko wersje z 1GB, które zaczynają się od 740zl wzwyż, za +50zl będzie miał hd4870 co jest o niebo lepszym wyborem.

bartEEEk
komentarz
komentarz
Co kupic?

GTX'a

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.