x-kom hosting

Procesor + płyta główna do 450 zł

LukSaw
utworzono
utworzono

Witam tak jak w temacie da rade kupić procesor i płytę główną do 450 zł? Jeśli da rade to napiszcie czy opłacalny jest ten sprzęt chodzi mi tutaj o stwierdzenie czy jest on słaby/średni/dobry. I prosił również bym o linki gdzie mógłbym zakupić ten sprzęt.

LukSaw
komentarz
komentarz

A jak oceniasz ten sprzęt da rade udźwignąć jakąś grę jak będzie do tego jeszcze dobra karta graficzna?

Gość
komentarz
komentarz
A jak oceniasz ten sprzęt da rade udźwignąć jakąś grę jak będzie do tego jeszcze dobra karta graficzna?

To zależy jaką będziesz miał kartę graficzną :)

LukSaw
komentarz
komentarz

Geforce 8600 gt

Gość
komentarz
komentarz
Geforce 8600 gt

Na pamięciach DDR2 czy DDR3?

Jeżeli na pamięciach DDR3 to nowe gry powinny chodzić na niskich detalach ;)

LukSaw
komentarz
komentarz

Nie chodzi mi tutaj o jakieś nowe gry tylko np. Fifa 09, GTA IV. Obecnie mam Pentium D 2.8 i mi się chyba spalił bo mam temp 96 stopni będąc na tym forum gdy włączę jakąś grę to komputer się wyłącza. Ten procesor co pokazałeś wyżej o dużo lepszy jest od mojego obecnego?

lukasz1908
komentarz
komentarz

Płyta do ddr3 i same ddr 3 to ogromny wydatek .

nie lepiej ddr2 i porządna grafa , porządny proc ?

Nie zgadzam się żeby nowe gry na 8600 GT chodziły na niskich ...

Procek niech będzie pod 2,6 ghz minimum i gry powinny dobrze na średnich chodzić .

Gość
komentarz
komentarz

W GTA IV raczej komfortowo nie pograsz na karcie graficznej GeForce 8600GT :)

Ten procesor który podałem jest dużo lepszy od twojego Pentium'a D ;)

lukasz1908
komentarz
komentarz

No , GTA IV to wyjątek źle zoptymalizowana gra której w ogóle nie biorę pod uwagę bo ona jakaś dziwna jest .

Wszystkie inne gry na średnich dobrze chodzą .

LukSaw
komentarz
komentarz

Lukasz czyli również jesteś za tym sprzętem który mi zaoferował Warrior?

Gość
komentarz
komentarz
No , GTA IV to wyjątek źle zoptymalizowana gra której w ogóle nie biorę pod uwagę bo ona jakaś dziwna jest .

Wszystkie inne gry na średnich dobrze chodzą .

Większość gier powinna "chodzić" na średnich, ale nie wszystkie :)

Na jakich pamięciach jest ta karta graficzna?

cbrf3
komentarz
komentarz

Ja tez polecam ten procesor INTL PENTIUM DUAL CORE E5200 mam go i jest rewelacyjny :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.