x-kom hosting

ATi Radeon Gainward 512MB golden sample

artus750
utworzono
utworzono

Czy na złączu Cross Fire dokładając drugą taką samą karte w tym przypadku Radeon 4850 Gainward 512MB 2xDVI (PCI-E) GoldenSample wydajnośc wzrośnie dwukrotnie czy tylko o kilka procent (wszystko na płycie Asus P5K Pro Intel P35)

Proszę o odpowiedz

Pozdrawiam

Jak sądzice który producent kart graficznych jest najlepszy w przypadku ATI ?

Czabi
komentarz
komentarz

W trybie crossfire wydajnośc nie wzrasta dwukrotnie, przeważnie o ok 30%

artus750
komentarz
komentarz

To lepiej dokupic drugą karte czy kupic lepszą 4870 z DDR5 odp?

Czabi
komentarz
komentarz

W jakiej rozdzielczości grasz? Jaki masz zasilacz?

artus750
komentarz
komentarz

Dopiero myślę nad nowym Kompem:)

Czabi
komentarz
komentarz

Czyli wogóle nie masz tego radka 4850? Jeżeli nie to polecałbym ci dołożyć do 4870. Pograsz we wszystkie tytuły na full detalach.

artus750
komentarz
komentarz

Przy 20 calowym monitorze wolałbym Radeon 4850 Gainward 512MB 2xDVI (PCI-E) GoldenSample bo jest zdecydowanie bardziej udana niż 4870 jak nie wierzysz to przeczytaj na www.benchmark.pl/testy_i_recenzje

Najbardziej zartwiło mnie to ze karta w ciągu dwóch dni podrożała z 680PLN do 812PLN (ceny z komputronika) czemu???:(

Dracoo
komentarz
komentarz

ale karta 4850 jest bardziej udana od 4870 ? bo nie rozumiem

chyba że Ci chodzi o Gainwarda 4870 GoldenSample to piszą tam o niej że jest nie udana ale ja ją mam i jest wypas wyszła rev.2 i poprawili wszystko

artus750
komentarz
komentarz

Wiem ze 4870 ma nie udany moduł chłodzenia, niesłyszałem o rev.2 możliwe ze zostało to poprawione, ale jak dla mnie 4850 to byłby full wypas:) oczywiscie Gainward

Dracoo
komentarz
komentarz

4870 Gainwarda GS jest BDB

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.