x-kom hosting

Jaka karta graficzna

hco3
utworzono
utworzono

Witam mam komputer z procesorem quad 2,4 i kartę grafiki 8800 gt chyba 256 i ostatnio włączyłem crisisa na ustawieniach entuzjasty i wszystko się zawaliło poprostu stanęło a podobno miało wszystko śmigać i trochę mnie to wkurzyło dlatego pytam jaką kartę wstawić żeby wszystko działało poprawnie na największych obrotach

artus750
komentarz
komentarz

ATI Radeon Gainward 512MB Golden Sample

Duma Katalonii
komentarz
komentarz
Witam mam komputer z procesorem quad 2,4 i kartę grafiki 8800 gt chyba 256 i ostatnio włączyłem crisisa na ustawieniach entuzjasty i wszystko się zawaliło poprostu stanęło a podobno miało wszystko śmigać i trochę mnie to wkurzyło dlatego pytam jaką kartę wstawić żeby wszystko działało poprawnie na największych obrotach

W rozdziałce 1280-1024/1440-900 i nizszych bez AA powinno ładnie smigać,chcesz wymieniac karte dla głupiego Crysisa ? :P

Masz cos nie tak pewnie jak chodza ci inne gry?

Czabi
komentarz
komentarz

Masz najnowsze sterowniki do karty graficznej? Jakie są temperatury grafy w stresie? W innych grach tez ci się to zdarza?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.