x-kom hosting

Który 9600GT najlepszy.

wojtekiki
utworzono
utworzono

Zamierzam zmienić komputer zdecydowałem się już na:

Intel C2D E7400

Gigabyte Ga-Ep43-S3L

Ram A-Data Vitesta 800Mhz Cl4 2x1GB DDR2

Zasilacz OCZ Stealth X Stream 500W

Chciałbym kupić kartę do 420zł. Wydaje mi się, że odpowiedni będzie GF 9600GT. Zależy mi na tym, aby karta była w miarę cicha i niezawodna. Mogę brać kartę z Palita, MSI (nie do końca jestem przekonany) lub Asusa (kosztuje ponad 500zł, ale podobno super cicha, jeżeli jest warta tych pieniędzy to może się znaleźć te 100zł). Jestem też otwarty na inne propozycje, ale raczej GF, bo w starym Radeonie nie działał mi dobrze tryb 2 ekranów. Chciałbym, żeby można było zmienić tapetę i dać osobny pasek zadań, jeżeli ktoś może potwierdzić, że w Radeonie tak się ta to może być i Radeon.

Proszę o niekomentowanie wyboru podzespołów, tylko pomoc przy wyborze karty, chyba że są jakieś duże wady tych części.

dgru
komentarz
komentarz

Ten Zotac faktycznie niezły jest za te pieniądze! Ew. Sonic+ od Palita lub nieco tańszy MSI wersja OC - bardzo fajne karty w okolicach 400 pln.

Machur
komentarz
komentarz

ja bym takze brał tego 9800:) w koncu liga wyżej.

wojtekiki
komentarz
komentarz

Z wysyłką ten Zotac wyjdzie sporo drożej, a poza tym słyszałem, że one są głośne. Kartę podkręconą od MSI mogę brać za 394zł w sklepie, w którym chyba będę też kupować co innego, czyli wysyłka już odpada. Nie ma z nim żadnych problemów przez to, że jest podkręcony. Słyszałem dobre opinie o nim, hałasuje tylko przed załadowaniem sterownika podobno, a to bym zaakceptował. Na Asusa to chyba jednak szkoda kasy, choć jest na allegro za 349 zł, tyle że z 3 miesięczną gwarancją. Pality są takie http://www.allegro.pl/item536687633_palit_...b_od_arche.html , ale to nie jest ten Sonic chyba. Tamte są droższe i to sporo. Jak jest z głośnością i niezawodnością kart tej firmy? Jak na razie moim faworytem jest MSI, ale jakoś nigdy nie byłem do tej firmy przekonany, mimo, że przecież jest znana i ma dobre opinie.

dgru
komentarz
komentarz

No jeżeli nie 9800GT to słusznie to MSI wybrałeś. Co do Palit to b.dobre karty, ale GeFroce, bo Radki są awaryjne (np. Hd4850 Sonic). Z wersją 9600GT Sonic co prawda nie miałem styczności, ale 8600GT Sonic był prawdziwym hiciorem :) Z MSI styczność miałem i działał ładnie. Jeśli jest taniej niż Palit to się nie zastanawiaj. Chociaż ja bym na twoim miejscu jeszcze dozbierał do 9800GT....

Machur
komentarz
komentarz

dokładnie, co z tego że będziesz miał niby najlepsze 9600gt, jak w tej cenie masz 9800 ktore jest lepsze od kazdego 9600?

wojtekiki
komentarz
komentarz

Niby tak, ale jednak te najtańsze 9800GT będzie głośniejsze, a dodam jeszcze, że nie gram aż tyle, jak jakaś gra wejdzie na średnich czy nawet niskich detalach też będzie dobrze, choć oczywiście im wyższe tym lepiej :) . Skoro mówicie, że MSI jest dobry to chyba go wezmę za taką cenę.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.