x-kom hosting

Problem z odtwarzniem filmow w Win2000

mastique
utworzono
utworzono

Witam, mam problem polegający na zawieszaniu sie komputera podczas jakiejkolwiek próby otworzenia plików filmowych (typy avi, mpeg, wmv itp.) Podczas zwykłego nawet najechania na taki plik komputer zwalnia do tego stopnia, że jestem w stanie obserwować rysowanie okien przez windowsa. Dopiero po zamknięciu playera lub odznaczeniu pliku system zaczyna znów działać poprawnie. (Oczywiście sam film nawet nie startuje)

Próbowałem:

* KODEKI: różnych kombinacji kodeków i paczek kodeków- instalowałem wiele kombinacji różnych bibliotek(sprawdzałem też każdy pack osobno)

* PLAYERY: kilku rożnych playerów, ale to także nie przyniosło efektu, próba otwarcia filmu w dowolnym playerze prowadzi do opisanych wyżej spowolnień.

* WINDOWS UPDATE: wszystkie dostępne łatki są zainstalowane

Na komputerze:

-Windows 2000 Pr.(SP4)

-sterownik Nvidia 93.71 do Geforce 6600

Proszę o support, moja wiedza się wyczerpała:/

tomq90
komentarz
komentarz

Nie wiem czy to pomoże ale mój kumpel miał podobny problem :) Spróbuj zmniejszyc przyspieszenie sprzętowe karty graficzne!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.