x-kom hosting

Jaki zasilacz do 300zł?

krzyszaba
utworzono
utworzono

Jaki zasilacz polecacie do 300zł do tej konfiguracji. Wolałbym żeby miał odpinane kable

Intel Core 2 Duo E8400 /3.0GHz, 6MB

MSI P45 NEO2-FR

OCZ 4GB (2x2GB) PC800 CL4 Reaper

Gainward GeForce GTX 260 OC 896MB DDR3 /448bit

NZXT Alpha Classic Series

Seagate 500GB 7200rpm 16MB SATAII 7200.12

SAMSUNG S223Q

krzyszaba
komentarz
komentarz

A te zasilacze co podałeś to wytrzymają OC tego procka? A i zasilacze proszę z esc.pl bo tam kupuje kompa

krzyszaba
komentarz
komentarz

A ten OCZ ModXStream Pro 500W to cichy jest czy głośny?

Gość
komentarz
komentarz
A ten OCZ ModXStream Pro 500W to cichy jest czy głośny?

Jest głośnym zasilaczem :)

krzyszaba
komentarz
komentarz

A jaki polecacie zasilacz taki żeby był cichy, dobry do OC i żeby miał odpinane kable i żeby kosztował tak do 300zł

Gość
komentarz
komentarz
A jaki polecacie zasilacz taki żeby był cichy, dobry do OC i żeby miał odpinane kable i żeby kosztował tak do 300zł

Do 300zł nie znajdziesz takiego zasilacza (chyba że używanego) :)

mis456
komentarz
komentarz
Jest głośnym zasilaczem smile.gif

Na pewno nie jets tak głośny jak StealXTream czy jakoś tak, ale do cichych nie należy

lukasz1908
komentarz
komentarz

Kurde ja mam amacroxa 450 W i jest cichutki , szukaj czegoś tego typu .

Gość
komentarz
komentarz
Jest głośnym zasilaczem

Fajnie się wypowiadać nie słysząc tego nawet... Jeśli zasilacz jest w Rev 2 to nie jest taki głośny, na moje ucho cichy.

Gość
komentarz
komentarz
Fajnie się wypowiadać nie słysząc tego nawet... Jeśli zasilacz jest w Rev 2 to nie jest taki głośny, na moje ucho cichy.

Bardzo ciekawe że nie słyszałem tego zasilacza <_<

Porównując go do zasilaczy (Amacrox, Corsair, BeQuiet) jest głośny :)

mis456
komentarz
komentarz
Porównując go do zasilaczy (Amacrox, Corsair, BeQuiet) jest głośny smile.gif

Porównując go do chiefteca GPS jest cichy.

Do 300zl z odpinanymi kablami proponuje Enermaxa Modu82+ EMD425AWT http://sklep.kg.net.pl/zasilacz-atx-enerma...80-p-18648.html

Za słaby pod ten sprzęt. Bez OC to jeszcze, ale OC bym się bał robić

cbrf3
komentarz
komentarz

Do tej kwoty też polecam Enermaxa Modu82 :D

Gość
komentarz
komentarz
Za słaby pod ten sprzęt.

:mur:

jak sie nie znasz to się nie wypowiadaj, bo ta zasiłka spokojnie da radę temu sprzętowi.

mis456
komentarz
komentarz
jak sie nie znasz to się nie wypowiadaj, bo ta zasiłka spokojnie da radę temu sprzętowi.

OK, moja wina, nie doczytałem jak zwykle

Uciągnie, potwierdzam. Nie trzeba tak się rzucać od razu. Można napisać: haha rozbawiłeś mnie tym tekstem, albo śmieszny jesteś, sam bym się przy okazji przy tym pośmiał :)

mis456
komentarz
komentarz

Zestarzał już się on. Są stare BQ i brak nowych, fajnych modeli

Pajdek
komentarz
komentarz
Zestarzał już się on. Są stare BQ i brak nowych, fajnych modeli

Między BQ E5, a E6 nie ma praktycznie różnicy, podane są w tym teście dobre zasilacze ;) A tak poza tym Zasilacz może być solidny, stabilny, cichy, głośny. ale o fajnym nie słyszałem :P

Od siebie polecę http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=1...roducts_id=1669 ;)

mis456
komentarz
komentarz
Między BQ E5, a E6 nie ma praktycznie różnicy, podane są w tym teście dobre zasilacze wink.gif

E6 jest cichszy i lepiej wykonany.

A tak poza tym Zasilacz może być solidny, stabilny, cichy, głośny. ale o fajnym nie słyszałem tongue.gif

W sensie np. enermax z serii 82+, silver power king kong itp.

Słyszalnie głośniejszy od be quieta

Pajdek
komentarz
komentarz
Słyszalnie głośniejszy od be quieta

Hm słyszalna różnica zapewne z pasywną kartą graficzną i pasywnym chłodzeniem na procesorze ;) Bo Chieftec CFT 600W jest niesłyszalny przy boxowym chłodzeniu intela, a ten Corsair jest cichszy ;)

mis456
komentarz
komentarz
Bo Chieftec CFT 600W jest niesłyszalny przy boxowym chłodzeniu intela, a ten Corsair jest cichszy wink.gif

Wystarczy osobne chłodzenie na procka i do tego np. Fander na min. obrotach i będzie słychać

gruby1e1993
komentarz
komentarz

Jest troszeczkę więcej niż 300zł no ale na takiej rzeczy jak zasilacz nie powinno się oszczędzać ... Tutaj dość ciekawa propozycja : http://www.agito.pl/zasilacze/bequiet-stra...221.333708.html

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.